رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  صلاحیت ۸۹ درصد از داوطلبان شوراهای شهرهای پاوه تأیید شد پرویز ایده‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: ۸۹ درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای شهرهای تابعه شهرستان تایید صلاحیت شدند. وی افزود: از تعداد ۷۴ نفر داوطلب، در مجموع تعداد ۶۶ نفر صلاحیت آن‌ها در هیأت اجرایی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 صلاحیت ۸۹ درصد از داوطلبان شوراهای شهرهای پاوه تأیید شد

پرویز ایده‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: ۸۹ درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای شهرهای تابعه شهرستان تایید صلاحیت شدند.

وی افزود: از تعداد ۷۴ نفر داوطلب، در مجموع تعداد ۶۶ نفر صلاحیت آن‌ها در هیأت اجرایی و نظارت مورد تایید و تعداد ۹ نفر نیز صلاحیت آن‌ها در هیأت‌های مذکور احراز نشده و همچنین تعداد چهار نفر از داوطلبان نیز قبل از بررسی صلاحیت انصراف خود را تقدیم و ثبت آن‌ها نهایی شد.

فرماندار پاوه گفت: لذا طبق قانون روند بررسی پرونده‌ها در شهرستان به اتمام رسیده و افرادی که صلاحیت آن‌ها تایید نشده چهار روز فرصت دارند که به هیأت نظارت استان واقع در استانداری اعتراض خود را اعلام کنند و همچنان روند بررسی صلاحیت‌ها تا  تاریخ ۲۴ اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

ایده‌پور ادامه داد: ضمن اینکه تایید یا رد صلاحیت نامزدها به صورت محرمانه به آن‌ها اعلام شده از داوطلبان و رسانه‌ها انتظار می رود از ذکر نام اشخاص تایید و یا رد صلاحیت شده تا پایان بررسی صلاحیت‌ها در استان خودداری کنند.

گفتنی است، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا وعشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۸ خردادماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/پ


این خبر را هم ببینید:  بارش تگرگ در مسجدالحرام+عکس و فیلم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها