پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
صلاحیت ۴۳ نفر داوطلب شورا در ورامین و جوادآباد احراز نشد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

صلاحیت ۴۳ نفر داوطلب شورا در ورامین و جوادآباد احراز نشد

به گزارش جامعه نیوز:

 صلاحیت ۴۳ نفر داوطلب شورا در ورامین و جوادآباد احراز نشد

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در طول یک هفته زمان ثبت نام رسمی انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی، ۱۲۶ نفر به شکل حضوری و غیر حضوری نسبت به ثبت نام اقدام کردند که از این تعداد، ۱۰ نفر به دلیل مغایریت مدارک واجد شرایط شرکت در انتخابات نبودند و در نهایت ۱۱۶ نفر ثبت نام قطعی کردند که از این تعداد ۱۰۰ نفر برای شورای شهر ورامین و ۱۶ نفر برای شورای شهر جوادآباد ثبت نام کردند.

وی گفت: متأسفانه در جریان بررسی صلاحیت‌ها، یکی از داوطلبیان دعوت حق را لبیک گفت و دو نفر نیز در مهلت قانونی، انصراف خود را از ادامه مسیر انتخابات اعلام کردند.

فرماندار ورامین  تصریح کرد: پس از بررسی صلاحیت داوطلبین در هیأت‌های اجرایی و نظارت، صلاحیت ۳۶ نفر در حوزه شهر ورامین و صلاحیت ۷ نفر در حوزه شهر جوادآباد احراز نشد.

کاغذلو یادآور شد: داوطلبانی که صلاحیت آن‌ها توسط هیأت‌های اجرایی و نظارت تأیید نشده از روز نهم تا دوازدهم اردیبهشت‌ماه به مدت چهار روز فرصت دارند شکایت خود را به طور مکتوب به هیأت نظارت استان ارائه کنند تا اعتراض آن‌ها مورد بررسی نهایی قرار گیرد.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/پ/س


این خبر را هم ببینید:  برای تسهیل واکسیناسیون، سالن‌های ورزشی سپاه در اختیار علوم پزشکی قرار می‌گیرد