رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  صف‌های طولانی در شان ملت ایران نیست به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه) پارلمان طی تذکر شفاهی اظهار داشت: این چه سیاستی از سوی رئیس جمهور  است که سال‌ جدید را نقطه پایانی افزایش قیمت‌ها اعلام می‌کند و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 صف‌های طولانی در شان ملت ایران نیست

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه) پارلمان طی تذکر شفاهی اظهار داشت: این چه سیاستی از سوی رئیس جمهور  است که سال‌ جدید را نقطه پایانی افزایش قیمت‌ها اعلام می‌کند و از سوی دیگر قیمت خودرو را افزایش می دهد لذا انتظار می‌رود با احساس دلسوزی بیشتری نسبت به ایران سربلند کارکرده و به این وضعیت نابسامان پایان دهید و به رشد دیوار بی اعتمادی کمک نکنید.

وی افزود: صف های طولانی در شان ملت ایران نبوده و زمینه نارضایتی و کاهش سرمایه های اجتماعی را فراهم می کند. از طرفی این سیاست با سیاست‌های ابلاغی در مورد پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تناقض دارد.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با تعیین تکلیف خرید تضمینی محصولات کشاورزی به ویژه گندم تصریح کرد: باید قیمتی برای این محصولات در نظر گرفته شود که واقع بینانه بوده و زمینه رضایت کشاورزان را فراهم آورد و همچنین به رونق تولید کمک کند.

منتظری عنوان کرد: شهروندی می‌گفت این چه سیاستی است که از یک طرف ما را به رعایت فاصله گذاری اجتماعی دعوت می‌کنید و از طرف دیگر زمینه حضور ما را در این صف‌های طویل مهیا می سازید، از طرفی این پدیده اسباب سوء استفاده رسانه های بیگانه را فراهم می سازد که ضعف و بی تدبیری دولت را به حساب ناکارآمدی نظام بگذارند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  سخنگوی وزارت بهداشت: فعالان عرصه دانش بنیان در کنار مدافعان سلامت باشند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها