رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  صف‌های خرید مرغ اسباب شرمساری برای مدیریت اجرایی است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس، در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی، با اشاره به مشکلات روزهای اخیر در بازار مرغ و کالاهای اساسی، اظهار داشت: سالانه ۲.۵ میلیون تن […]

به گزارش جامعه نیوز:

 صف‌های خرید مرغ اسباب شرمساری برای مدیریت اجرایی است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس، در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی، با اشاره به مشکلات روزهای اخیر در بازار مرغ و کالاهای اساسی، اظهار داشت: سالانه ۲.۵ میلیون تن تولید مرغ داریم، اما بر اثر سوء تدبیرها کار به جایی رسیده که برای مصرف ۱۰ روز کشور، مجبور به واردات ۵۰ هزار تن مرغ شده‌ایم.

وی ادامه داد: ما مخالف صادرات و واردات نیستیم و رگ اقتصاد کشور به این مسائل بسته است، اما با وارداتی که از سر اجبار باشد، مخالفیم.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس ادامه داد: چه کرده اند که مرغداری‌هایی ما که می‌توانند کشورهای منطقه را نیز پوشش دهند، حالا ظرفیتشان خالی است و ما بهمین خاطر مجبور به واردات ۵۰ هزار تن شده ایم؟

نقدعلی خاطرنشان کرد: آن کسی که می‌خواست کاری کند که به ۴۵ هزار تومان یارانه نیازی نباشد، حالا کار را به جایی رسانده که صف‌های خرید مرغ تشکیل شده و این صف‌ها اسباب شرمساری مدیریت اجرایی کشور است.

وی تصریح کرد: مجلس حاضر است که تعطیلات عید نداشته باشد و بماند و کار کند تا این تتمه مشکلات ناشی از مدیریت ذلیلانه را پیگیری کند؛ چراکه ظاهرا از وزرای مربوطه آبی گرم نمی‌شود.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  حضور امیر دریادار سیاری در کمیسیون امنیت ملی مجلس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها