رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  صدای پای مرگ آمریکا گروه سیاسی خبرگزاری فارس، یادداشت میهمان- حجت الاسلام علی شیرازی: هنوز درگیری آمریکا با ویروس کرونا به پایان نرسیده و زخم نشسته بر پیکر سران کاخ سفید ترمیم نشده و هنوز آمریکا از اعتراضات گسترده در هزار و هفت ایالت و شهر به علت کشتن وقیحانه‌ی جورج […]

به گزارش جامعه نیوز:

 صدای پای مرگ آمریکا

گروه سیاسی خبرگزاری فارس، یادداشت میهمان- حجت الاسلام علی شیرازی: هنوز درگیری آمریکا با ویروس کرونا به پایان نرسیده و زخم نشسته بر پیکر سران کاخ سفید ترمیم نشده و هنوز آمریکا از اعتراضات گسترده در هزار و هفت ایالت و شهر به علت کشتن وقیحانه‌ی جورج فلوید خلاصی نیافته، که ناو هواپیمابر هسته‌ای “یو اس‌اس بونهام ریچارد” که برای تعمیر و نگهداری دوره‌ای در پایگاه دریایی سن‌دیه‌گو در ایالت کالیفرنیا پهلو گرفته بود، دچار انفجار و آتش‌سوزی سختی شد.

این حادثه با یک انفجار در عمق ناو “یو اس‌اس بونهام ریچارد” شروع شد و ناو جنگی‌ای که قابلیت حمل ۲۰ فروند جنگنده‌ی پیشرفته اف-۳۵ و ۱۰ بالگر و بیش از ۴۰ هزار نیرو و قابلیت برخاستن و فرود بالگرد، استقرار قایق‌های کوچک و وسایل نقلیه‌ی آبی و خاکی را دارد، به کام مرگ فرو برد.

حدود ۴۰۰ ملوان به همراه هلی‌کوپترهای نیروی دریایی آمریکا و آتش‌نشانان محلی و فدرال، بیش از ۱۲۰۰ بار مخازن آب خود را روی این ناو تخلیه کرده‌اند تا سطوح فوقانی و عرشه را خنک نگهدارند که شاید آتش‌نشانان بتوانند روی عرشه حضور یابند؛ اما به علت وجود مقادیر قابل توجهی مهمات و سه میلیون لیتر سوخت در داخل ناو، مهار آتش امری محال به نظر می‌رسد.

کارشناسان معتقدند این آتش که درجه‌ی حرارت آن به ۱۰۰۰ درجه می‌رسد، قادر است بدنه‌ی کشتی را متلاشی کند و برخی از متخصصان نیروی دریایی آمریکا نیز بر این باورند که این ناو هسته‌ای دیگر نمی‌تواند به ماشین جنگی آمریکا برگردد.

این خبر را هم ببینید:  مراسم جشن سال نو میلادی برای رعایت پروتکل بهداشتی در ایران برگزار نمی‌شود

در این ناو جنگی، در هنگام وقوع حادثه، دویست ملوان و افسر نیروی دریایی آمریکا حضور داشته‌اند که تعداد زیادی از آن‌ها، مجروح و کشته شده‌اند.

در پایگاهی که این ناو ۲۵۷ متری آتش گرفته است، بیش از ۵۰ کشتی نظامی و بیش از ۲۴ هزار نیروی نظامی و ۱۰ هزار نیروی غیرنظامی وجود دارد که علاوه بر آنان، مردم ایالت کالیفرنیا را هم در معرض یک فاجعه‌ی زیست محیطی قرار داده است؛ فاجعه‌ای که به یقین فراتر از این خواهد بود.

همه‌ی این حوادث، نشانه‌هایی از صدای پای مرگ آمریکاست. صداهایی قوی تر و رساتر در آینده‌ای نه چندان دور به گوش می‌رسد که سران کاخ سفید را متحیرتر خواهد کرد.

ترامپ و امثال ترامپ قادر به تغییر اراده‌ای الهی نیستند و خداوند وعده داده است سران ظلم را گرفتار سخت‌ترین بلاها و گرفتاری‌ها کند.

امروز بارش عذاب و قهر الهی بر سر ترامپ و یارانش، در حال فرود آمدن است. دست غیب خداوند از آستین منتقم حقیقی به درآمده و یکی پس از دیگری، شلاق انتقام را بر پیکر سران کاخ سفید می‌نوازد.

سران استکبار باید باور کنند که تازه این حوادث، جزئی از تقاص خون سردار بزرگ جبهه مقاومت است.

سردار عزیز و شهید ما گفت که من حریف ترامپ هستم. رئیس جمهور آمریکا باید بداند که صدور فرمان قتل فرمانده گرانقدر نیروی قدس سپاه، تاوان سختی را برای وی ترسیم می‌کند.

حریف ترامپ هنوز زنده است. هر انسان حق‌طلب در جهان امروز، یک قاسم سلیمانی است. او می‌تواند عضو نیروی دریایی آمریکا و یا فردی از نزدیکان ترامپ باشد.

این خبر را هم ببینید:  رفیعی: مراجع تقلید، به‌روزترین افراد زمانه‌اند/ با عبارت «دین‌گریزی» مخالفم

سردار سرتیپ پاسدار حاج اسماعیل قاآنی گفت: «آمریکایی‌ها بی‌خود به دنبال مقصر نگردند و دیگران را متهم نکنند. این آتشی است که خودشان روشن کرده‌اند و امروز این آتش؛ آن‌ها را دربرگرفته است.»

آتشی که از کرونا سر زد، و به بهانه قتل جورج فلوید، به جنبشی در ۱۰۰۷ شهر آمریکا تبدیل شد و امروز با آتش گرفتن ناو هواپیمابر هسته‌ای یو اس اس بونهام ریچارد، فاجعه‌ای زیست محیطی را تدارک خواهد دید که فراتر از درگیری میلیون‌ها آمریکایی در جنگ با کرونا، سران کاخ سفید را در وحشتی غریب و مرگبار فرو خواهد برد.

در دنیای پیشرفته امروز، سانسورهای خبری، نمی‌تواند ما را از واقعیت‌های در صحنه آمریکا بی‌خبر بگذارد. آمریکا امروز گرفتار بحران تحلیل است. دقیقاً به همین دلیل، معتقدیم که جهان‌بینی غربی پاسخگوی نیاز جامعه بشری نیست و سران طاغوتی منطقه و خودباختگان داخلی باید راه خود را از راه ترامپ و سران کاخ سفید جدا کنند.

ما به زیبایی و اطلاعات دقیق، صدای پای مرگ آمریکا را می‌شنویم. در این بحبوحه، چه بسا جنبش داخلی آمریکا را به سمت جنگ مسلحانه‌ای ببرد که مرگ سران کاخ سفید را سرعت ببخشد. حتم دارم که با لرزه افتادن بر کاخ سفید، کوته فکران احمق حاکم در رژیم صهیونیستی، راه نجات در پیش روی خود نمی‌بینند و ناچارند تسلیم مردان مرد جبهه مقاومت بشوند.

من به همه دشمنان اسلام و مسلمین نصیحت می‌کنم که دست از خباثت بردارید و بدانید که ما نزدیک مرز انتقام از شمائیم، از قدرت قهر الهی بترسید و بدانید که هیچ راه فراری در پیش روی شما نیست.

این خبر را هم ببینید:  تأمین آب شرب ۳۲ هزار روستایی سیستان و بلوچستان/ هر سهم ۵۵ هزار تومان

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها