رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  صباغیان: تعطیلی مجلس از سوی ستاد کرونا وهن مجلس است/ قالیباف: برای حضور مجلس در ستاد کرونا مکاتبه کرده‌ایم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۲۸ آبان ماه ۹۹) مجلس در جلسه علنی و در تذکری خطاب به رئیس مجلس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 صباغیان: تعطیلی مجلس از سوی ستاد کرونا وهن مجلس است/ قالیباف: برای حضور مجلس در ستاد کرونا مکاتبه کرده‌ایم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مهریز در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۲۸ آبان ماه ۹۹) مجلس در جلسه علنی و در تذکری خطاب به رئیس مجلس اظهار داشت: مجلس در راس امور است و قانون هم چنین موضوعی را تصریح کرده است اما گویا امروز مجلس در راس امور  نیست و پایین آن هم نیست.

وی افزود: شورای عالی اقتصادی هر تصمیمی که بخواهد می‌گیرد؛ ستاد کرونا هم برای کشور و برای مجلس هم تصمیم‌گیری می‌کند اما حتی یک نفر از مجلس در این ستاد حضور ندارد.

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تصمیم ستاد کرونا در باره تعطیلی مجلس وهن مجلس است و باید یک نفر در ستاد کرونا حاضر شده و نظرات مجلس را بیان کند.

صباغیان خطاب به قالیباف خاطرنشان کرد: شما باید حضور مقام معظم رهبری برسید؛ چراکه امروز فقط یک نام از مجلس باقی مانده است.

وی گفت: روزی  که من خدمت شما رسیدم، گفتم که به شرطی به شما رأی می‌دهم که مجلس را زنده کنید، اما امروز مجلس مرده است.

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ستاد کرونا که هیچ چیزی نیست می‌گوید مجلس تعطیل باشد و فکر می‌کند هر تصمیمی که می‌گیرد دیگران باید آن را پیاده کنند.

قالیباف در پاسخ به این تذکر صباغیان گفت: شما ادبیات خوبی را به کار نبردید. معنا ندارد که بگوییم مجلس مرده است. مجلس حتماً به وظایف قانونی خود عمل می‌کند.

وی افزود: اشکالی را که شما گفتید و نقصی که عنوان کردید وجود دارد و حتماً مجلس باید در ستاد کرونا باشد و مکاتبات آن هم صورت گرفته است، ولی نباید به مجلس توهین شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها