رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  صباغیان بافقی: نمایندگان مجلس پاسخی برای گرانی‌های اخیر ندارند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۱۶ شهریور) در جلسه علنی مجلس و در تذکری با اشاره به گرانی‌های اخیر در کشور اظهار داشت: ما وقتی به حوزه‌های انتخابیه خود می‌رویم دغدغه‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 صباغیان بافقی: نمایندگان مجلس پاسخی برای گرانی‌های اخیر ندارند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا صباغیان بافقی نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۱۶ شهریور) در جلسه علنی مجلس و در تذکری با اشاره به گرانی‌های اخیر در کشور اظهار داشت: ما وقتی به حوزه‌های انتخابیه خود می‌رویم دغدغه‌های مردم رابه عینه  می‌بینیم؛ دغدغه آنها یک چیز بیشتر نیست و فقط گرانی است.

وی در توضیح بیشتر افزود: مشکلات گرانی و بدتر از آن فقدان نظارت منجر به دغدغه مردم شده و همین ماشین گرانی به حرکت درآمده و مردم و اقشار ضعیف را در زیر چرخ‌های خود له می‌کند.

نماینده مردم مهریز در مجلس تصریح کرد: گویا مسئولین به تماشای حرکت این ماشین نشسته‌اند.

صباغیان‌بافقی گفت: مجلس باید توضیح دهد که در طول این سه ماه از عمر فعالیتش چه کرده است چرا که ما پاسخی به مردم در این باره نداریم.

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نائب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر صباغیان بافقی گفت: ‌اوضاع افسار گسیخته گرانی برای همه مردم آزار دهنده است.

وی افزود:‌ مجلس شورای اسلامی با توجه به منشا آن که سیاست‌های اعمالی پولی و مالی است ورود خیلی جدی داشته و کمیسیون اقتصادی اقدامات خوبی درباره سیاست‌های بازار سرمایه و پولی داشته است ضمن اینکه در قالب جلساتی که رئیس مجلس با اقتصاددانان داشته‌اند و از طرف دیگر در جلسه شورای هماهنگی سران قوا درباره سیاست‌های انقباضی که در حوزه بانکی باید اعمال شود، اقداماتی رخ داده است.

 نائب رئیس مجلس گفت: این اقدامات اثر مؤثر و روشنی در زندگی مردم نداشته ولی حتما کمیسیون‌های تخصصی مربوطه به ویژه کمیسیون اقتصادی باید ورود جدی‌تری داشته باشند تا بتوانیم گزارشات آن را در مجلس شاهد باشیم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها