پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
صادق خرازی از حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

صادق خرازی از حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داد

به گزارش جامعه نیوز:

 صادق خرازی از حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری انصراف داد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمد صادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان با صدور بیانیه‌ای از نام نویسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

در بیانیه صادق خرازی آمده است:

ایمان دارم که پُستِ ریاست جمهوری یگانه مکان و موقعیتِ خدمتگزاری به مردم نیست، پس در کنار همۀ نداییان، و از برای آرمانهایی که برشمردم، خواهان یک «جنبشِ ملی مُطالبات»ام، که فراسوی مرزبندی‌های جناحی، و اختلافات و نزاعهای سیاسی، به دنبال پیگیری خواسته‌ها و مطالباتِ مردم، از هر قشر و طبقه‌ای، باشد و قصد و نیتی جز افزایش رفاه عمومی مردم و تقلیل مرارتهای آنان نداشته باشد. جریانی که توسعه را با نگاه عدالت محور پیگیری کند و در مقابل هر نوع نگاه امنیتی، قومیتی و مذهبی به توسعه بایستد. نگاهی که نتیجه اش جز فاجعه و تبعیض و محرومیت در مناطق پیرامونی ایران نبوده است. جریانی که پایبند به دفاع از حقوق همه شهروندان باشد و آزادی های مشروع در قانون شهروندان را با جدیت پیگیری کند. در این زمینه برنامه‌های مشخصی در نظر گرفته شده است که انشاالله در فرصتِ مقتضی به محضرِ ملت اعلام، و به لطفِ الهی و همیاری و همکاری همۀ دلسوزان نظام و کشور عملیاتی خواهد شد.

سیدمحمدصادق خرازی

تهران- ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تجمع دانشجویان در اعتراض به نابسامانی‌های بازار مسکن | انتقاد به عملکرد «عباس آخوندی»