پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

صادرات نفت ایران به لبنان نقشه آمریکا علیه مقاومت را بی‌اثر کرد

به گزارش جامعه نیوز:

 صادرات نفت ایران به لبنان نقشه آمریکا علیه مقاومت را بی‌اثر کرد

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به صادرات نفت ایران به لبنان گفت: صادرات نفت از ایران به لبنان، نقشه آمریکا در تحریم کشور لبنان را بی‌اثر کرد.

وی افزود: آمریکا با تحریم انرژی لبنان به دنبال آن بود تا با فشار به مردم این کشور اینگونه القا کند که این سختی‌ها نتیجه مقاومت است و می‌‌خواست تا مردم لبنان را نسبت به جبهه مقاومت بدبین سازد. 

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: صادرات نفت ایران به لبنان باعث شد تا این نقشه آمریکا بی‌اثر شود و حتی برایش نتیجه عکس به همراه داشته باشد. 

جوکار خاطرنشان کرد: امروز مردم لبنان به خوبی می‌دانند که چه کشوری دوست آنهاست و چه کشوری دشمن آنها و صادرات نفت ایران به این کشور نقشه آمریکا را بی‌اثر ساخت.

وی در پایان گفت: جبهه مقاومت نه تنها در حوزه مسائل دفاعی بلکه در حوزه‌های دیگر همچون اقتصاد و انرژی نیز باید در کنار یکدیگر باشند و از یکدیگر حمایت کنند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بیانیه بیش از ۷ هزار استاد دانشگاه آزاد/ ابلاغیه شورای نگهبان درباره سامان دادن به ثبت نام های انتخابات ریاست جمهوری باید اجرا شود

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *