پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
صاحبان قدرت در برابر اعمال قانون اخم نکنند/ساخت ملک نهاد ریاست جمهوری بدون پروانه - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

صاحبان قدرت در برابر اعمال قانون اخم نکنند/ساخت ملک نهاد ریاست جمهوری بدون پروانه

به گزارش جامعه نیوز:

 صاحبان قدرت در برابر اعمال قانون اخم نکنند/ساخت ملک نهاد ریاست جمهوری بدون پروانه

محمدجواد حق‌شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره تخلف ساخت و ساز در ملک مربوط به نهاد ریاست جمهوری، اظهار داشت: متاسفانه برخی از صاحبان قدرت در کشور گمان می‌کنند که در برابر قانون متفاوت از مردم هستند و این موضوع نه تنها برای دولت بلکه برای مجلس شورای اسلامی هم موارد مشابهی داشته است.

وی افزود: خیابان «مردم» حدود صد سال قیمت دارد و در حال حاضر این خیابان به روی مردم بسته شده و شهروندان اجازه تردد ندارند. این در حالی است که در مهمترین ساختمان‌های دنیا اینچنین نیست.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه نباید به بهانه تامین امنیت دسترسی مردم به خیابان‌ها را قطع کنیم،‌گفت: چرا حق عبور شهروندان از خیابان مردم سلب شده است. ما در شورای شهر مخالف این مساله هستیم.

حق‌شناس ادامه  داد:‌ساخت و ساز در پادگان ۰۶ نیز نباید انجام شود. ساخت ساختمان پلاسکو نیز بدون در نظر گرفتن پارکینگ و عوارض نیز تخلف است و همه این موارد نشان می‌دهد که باید مسوولین در برابر قانون تمکین کنند.

وی در مورد ملک مربوط به نهاد ریاست جمهوری گفت:این ملک در ۵ طبقه بدون پروانه ساخته شده بود و پس از افشای این تخلف توسط اهالی رسانه هفته گذشته تازه به دنبال اخذ پروانه رفته اند.در حالی که همه باید بدانند در برابر قانون یکسان هستند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: زمانی که شهردار ناحیه ومنطقه به دلیل اعمال مقررات اقدامی انجام می‌دهند صاحبان قدرت نباید اخم کنند.

این خبر را هم ببینید:  متن مصوبه مجلس با عنوان جوانی جمعیت و حمایت از خانواده

انتهای پیام/