پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

شیوه‌نامه اجرایی آزمایش PCR رایگان فورا ابلاغ شود

به گزارش جامعه نیوز:

 شیوه‌نامه اجرایی آزمایش PCR رایگان فورا ابلاغ شود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،  روح الله متفکر آزاد در پایان جلسه علنی امروز( یکشنبه) تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی را به شرح زیر قرائت کرد:

محمد حسین حسین زاده بحرینی نماینده مشهد و کلات به وزیر کشور: لزوم ایجاد سامانه یکپارچه دریافت عوارض خودرو در شهرداری‌های کشور.

جلیل میرمحمدی نماینده تفت و میبد به وزیر کشور: لزوم به کارگیری نیروهای ضد فساد، متخصص، مردمی و جهادی در سطح استانداری‌های سراسر کشور.

علی حدادی نماینده ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان به وزیر صنعت، معدن و تجارت: رسیدگی به عوارض افزایش قیمت نان و ضرورت افزایش نظارت بر نانوایی‌ها و ضرورت تأمین آرد مورد نیاز نانوایی‌ها و نظارت مناسب بر توزیع آن.

فاطمه رحمانی نماینده مشهد و کلات به وزیر کشور: ضرورت تسریع در انتصاب استانداران.

عباس مقتدایی نماینده اصفهان به وزیر بهداشت: ضرورت ابلاغ آنی شیوه‌نامه اجرایی آزمایش PCR رایگان توسط شورای عالی بیمه سلامت؛ به رئیس جمهور: ضرورت اقدام جدی و بازنگری سازمان تأمین اجتماعی در خصوص نحوه محاسبه میزان حقوق و دستمزدافراد از کار افتاده و بیمه شدگان اجباری.

غلامعلی کوهساری نماینده رامیان و آزادشهر به وزیر نیرو: لزوم رسیدگی به افزایش غیرمنطقی بهای برق مصرفی مشترکین در فصل تابستان در استان گلستان خصوصاً شهرستان‌های رامیان و آزادشهر.

جعفر قادری نماینده شیراز و زرقان به وزیر کشور: ضرورت حل مشکل شماره‌گذاری خودروها.

کمال حسین پور نماینده پیرانشهر و سردشت به وزیر صنعت، معدن و تجارت: ضرورت افزایش سهمیه آرد خانه‌های روستایی یارانه نوع یک و آرد یارانه‌ای نوع دو مصرف در بخش صنف صنعت در شهرستان سردشت.

این خبر را هم ببینید:  شان مجلس شورای اسلامی با سفر قالیباف به خوزستان بالا رفته است

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *