رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۵ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 19 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  شکوری‌راد به دلیل بیماری وظایف دبیرکلی حزب اتحاد را به آذر منصوری واگذار کرد به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، علی شکوری راد، دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، وظایف خود در این سمت را به دلیل بیماری و شرایط ویژه دوره درمان، به آذر منصوری، قائم مقام خود واگذار کرد. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شکوری‌راد به دلیل بیماری وظایف دبیرکلی حزب اتحاد را به آذر منصوری واگذار کرد

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری فارس، علی شکوری راد، دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی، وظایف خود در این سمت را به دلیل بیماری و شرایط ویژه دوره درمان، به آذر منصوری، قائم مقام خود واگذار کرد.

 شکوری‌راد که در حال حاضر به خاطر بیماری سرطان مغز استخوان در بیمارستان شریعتی تهران تحت شیمی درمانی است، در نامه به قائم مقام خود نوشت:

بنام خدا
سرکار خانم آذر منصوری
قائم مقام محترم

پس از عرض سلام و تحیت، از بیماری اخیر بنده و نیاز به شیمی درمانی و پیوند مغز استخوان آگاه هستید. بطور مسلم تا سه ماه آینده درگیر آن خواهم بود. لذا خواهشمندم تمامی وظایف دبیرکل را در این مدت، که کنگره سالانه حزب نیز در آن برگزار می‌شود برعهده بگیرید.

بدون تردید با قبول مسئولیت شما خللی در فعالیت‌های حزب پدید نخواهد آمد. در این فاصله هرگاه حال مساعد داشته‌ باشم در جلسات مجازی شرکت کرده و به عنوان عضو از مباحث و نظرات استفاده خواهم کرد.

علی شکوری راد
دبیرکل

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تقدیر قالیباف از سه خانواده شهید مدافع سلامت و دو پرستار

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها