رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  شکست حمله نظامی آمریکا در طبس نماد مقابله با نفوذ است به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، محمدصالح جوکار پیش از ظهر امروز در جریان دیدار با فرمانده ارشد سپاه الغدیر با بیان این‌که اعتقاد ما این است که سپاه پاسداران از همان ۲۲ بهمن ۵۷ تشکیل و خدمات آن به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شکست حمله نظامی آمریکا در طبس نماد مقابله با نفوذ است

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، محمدصالح جوکار پیش از ظهر امروز در جریان دیدار با فرمانده ارشد سپاه الغدیر با بیان این‌که اعتقاد ما این است که سپاه پاسداران از همان ۲۲ بهمن ۵۷ تشکیل و خدمات آن به انقلاب اسلامی و مردم ایران آغاز شد و فرمان تشکیل آن در دوم اردیبهشت ۵۸ صورت گرفت، اظهار کرد: هر جایی که در طول سال‌های گذشته کمبود، کسری و نقصی بود و حضرت امام و مقام معظم رهبری نسبت به رفع آن دستور می‌دادند سپاه با قدرت حضور پیدا و بالاترین خدمات را ارائه می‌کرد.

وی نقش سپاه در دوران دفاع مقدس را بسیار مهم و اساسی دانست و افزود: پس از دفاع مقدس هم در دوران سازندگی و در عرصه محرومیت‌زدایی، اقدامات بسیار شگرف و عظیمی توسط سپاه به کشور و مردم انجام شد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران نهادی است که علی‌رغم تمام توطئه‌هایی که دشمنان داشتند، توانسته هر دوره و مقاطع زمانی علاوه بر اینکه با این توطئه‌ها مقابله کرده، توانسته سرمایه‌های اجتماعی نظام را افزایش دهد.

جوکار تصریح کرد: در طول چند سال گذشته بخش مهمی از مشکلاتی که داشتیم ناشی از سوء مدیریت و اداره کشور توسط مسئولان بوده ولی در همین زمان هم عملکرد سپاه کمک‌رسان کشور برای عبور از مشکلات بوده است.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس ادامه داد: نمونه بارز این اقدامات، فعالیت‌هایی است که در زمان شیوع کرونا از سوی سپاه و بسیج در سراسر کشور انجام شد و بخش مهمی از مشکلاتی که برخی مسئولان گمان می‌کردند امکان رفع آن نیست به خوبی مرتفع شد.

این خبر را هم ببینید:  اوزیل همچنان از آرسنال حقوق می گیرد

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی این موضوع را نشان دهنده ظرفیت بالای سپاه پاسداران دانست و افزود: سپاه پاسداران و اقشار مختلف بسیج همواره هم در تمام عرصه‌ها یاری رسان انقلاب و مردم هستند.

وی پنجم اردیبهشت را نماد شکست استکبار و نفوذی دانست که آنها می‌خواستند به کشور داشته باشند و افزود: به یاری خداوند متعال این توطئه بزرگ دشمنان در نطفه خفه شد و نتوانستند آنچه می‌خواهند را انجام دهند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: شهید محمد منتظر قائم هم واقعا نماد شهادت و ایستادگی در برابر نفوذ هست؛ شهیدی که ویژگی‌های بسیار برجسته‌ای داشته است.

جوکار بیان کرد: تنها راه نجات ما در کشور این است که تمام قوا، نیروهای مسلح، امکانات و تفکرات در راستای سیاست های مقام معظم رهبری حرکت کنند و گوش به فرمان ولایت باشند.

انتهای پیام/د


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها