پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
شور انتخاباتی مشارکت مردم را تقویت می‌کند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

شور انتخاباتی مشارکت مردم را تقویت می‌کند

به گزارش جامعه نیوز:

 شور انتخاباتی مشارکت مردم را تقویت می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حجت‌الاسلام امید درویشی ظهر امروز در آیین اختتامیه ویژه برنامه‌های ماه رمضان سپاه قشم اظهار کرد: دشمن برای ایجاد ناامیدی در بین مردم، تمام تلاش خود را به کار گرفته است.

وی افزود: دشمن چه از طریق عوامل و وادادگان داخلی و چه قوای خارجی، تمام ظرفیت‌ها را برای دستیابی به مقاصد نامبارک خود استفاده می‌کند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم تصریح کرد: دشمن استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای ایجاد یاس و ناامیدی در مردم به منظور عدم مشارکت حداکثری در انتخابات را به طور ویژه در دستور کار دارد.

حجت‌الاسلام درویشی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود تمام کارشکنی‌ها با اقتدار به مسیر خود ادامه خواهد داد.

وی اضافه کرد: آغاز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری، شور انتخاباتی کشور را مضاعف و مردم را بیش از پیش به مشارکت بصیرانه و حداکثری در انتخابات پیش رو سوق می‌دهد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم ادامه داد: علیرغم برخی بی‌تدبیری‌ها و مشکلات اقتصادی موجود، شرایط حاکی از حضور گسترده مردم برای انتخاب دولتی انقلابی است.

حجت‌الاسلام درویشی خاطرنشان کرد: امید است ثمره انتخابات، روی کار آمدن دولتی ارزشی و انقلابی باشد.

انتهای پیام/۸۸۰۵۰


این خبر را هم ببینید:  اتمام اجرای طرح کاداستر در سمنان تا پایان امسال