پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
شورای شهر تهران پیگیر تخلف ملک نهاد ریاست جمهوری - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

شورای شهر تهران پیگیر تخلف ملک نهاد ریاست جمهوری

به گزارش جامعه نیوز:

 شورای شهر تهران پیگیر تخلف ملک نهاد ریاست جمهوری

ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره خبر ساخت و ساز غیرقانونی خانه حسن روحانی در جماران اظهار داشت: این ساختمان دولتی و مربوط به نهاد ریاست جمهوری است ولی با این وجود به دلیل تخلف انجام گرفته در ساخت و ساز شهرداری منطقه اقدام به تخریب آن کرد.

وی با اشاره به اینکه این ملک به صورت شخصی برای حسن روحانی نیست،‌گفت:‌ شورای شهر پیگیر این تخلف بود و به محض اطلاع توسط شهروندان، شهرداری منطقه با حضور برخی از اعضای شورای شهر و سازنده اقدام به تخریب آن کرد.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: تخلفات ساختمانی زیر ذره‌بین اعضای شورای شهر است و باید به این نکته نیز توجه داشت که متأسفانه در ساخت ساختمان پلاسکو نیز تخلف انجام گرفته و این ساختمان از نظر ارتفاع و پارکینگ دچار مشکل است. همچنین ساختمان پلاسکو بدون صدور پروانه ساخته شده است.

خداکرمی اظهار داشت: در تهران با توجه به وسعت آن تخلفات همچنان در حوزه ساختمان و شهرسازی انجام می‌گیرد و گاهی دور از چشم شهرداری‌های مناطق تخلفات ایجاد می‌شود.

وی گفت: همه باید به قانون تمکین کنند و هیچ استثنایی در این زمینه وجود ندارد. انتظار داریم در مورد ساختمان پلاسکو نیز موارد قانونی انجام گیرد.

وی تصریح کرد: در صورتی که به تذکرات اعضای شورای شهر در مورد تخلف انجام گرفته در ساختمان پلاسکو بی‌توجهی شود به سرعت درخواست تخریب این ساختمان نیز داده خواهد شد چرا که هیچ تبعیضی در این زمینه وجود ندارد و اگر حق و حقوق عامه شهر رعایت نشود هر ساخت و ساز غیرقانونی مشمول تخریب خواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  سهم ایران در بانکرینگ سوخت در منطقه بسیار پایین است

انتهای پیام/