رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  شهید صیاد و حاج قاسم با همان الگوی دفاع مقدس جبهه مقاومت را هم اداره کردند به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار علی فضلی جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه و رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس صبح امروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار داشت: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شهید صیاد و حاج قاسم با همان الگوی دفاع مقدس جبهه مقاومت را هم اداره کردند

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار علی فضلی جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه و رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس صبح امروز در نشست خبری اعلام برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار داشت: مدتی از انقلاب نگذشته بود که شرایط سخت تری یعنی جنگ را بر ملت م تحمیل کردند و در ۳۱ شهریورماه ۱۳۵۹ درحالی که قبل از آن بیش از ۶۰۰ بار درگیری در مرزها به وقوع پیوسته بود، مردم ما را از زمین و هوا و دریا مورد حمله قرار دادند.

وی افزود: فرمان امام (ره) ایستادگی در برابر دشمن بود و رزمندگان عزیز به کمک ارتش غیرتمند‌مان در برابر دشمن ایستادگی کردند و جلوی اهداف بزرگی که دشمن داشت ایستادند.

رئیس ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ادامه داد: ما به همه شهدای‌مان اقتدا می‌کنیم، اما برخی‌ از آنها الگو شدند مانند شهید چمران، شهید صیاد شیرازی و یا شهید حاج قاسم سلیمانی که با همان الگوی دفاع مقدس جبهه مقاومت را هم اداره کردند و انقلاب اسلامی امروز سربلند در دفاع از آرمان‌ها است.

سردار فضلی گفت: دفاع مقدس ما جنگ فقیر و غنی بود که در آن همه مستضعفین برای دفاع به میدان آمدند و امروز هم جبهه مقاومت با همین هویت است.

سردار فضلی با بیان اینکه در این بزرگداشت خانواده بزرگ نیروهای مسلح برنامه هایی را پیش بینی کرده اند، گفت: برخی از این برنامه ها مشترک است و ما مفتخریم در سپاه و بسیج چهل هفته را به مناسبت فتوحات دفاع مقدس ویژه برنامه داشته باشیم. در این برنامه نیروهای پنجگانه سپاه به‌ویژه سازمان بسیج با بکارگیری سپاه های استانی انشا الله در حوزه دفاع مقدس و تبیین دستاوردهای آن برنامه های خوبی خواهند داشت.

این خبر را هم ببینید:  مجلس از فرهنگیان سراسر کشور در راه جهاد علمی در ایام شیوع بیماری کرونا حمایت کرد

وی با بیان اینکه در گام دوم انقلاب از الگوی دفاع مقدس که کشور ما را بیمه کرده است بهره خواهیم برد، خاطرنشان کرد: شاهد هستید امروز  بهترین برنامه دفاع از کشور را داریم و انشا الله با این الگو گام های بلندی را در گام دوم انقلاب بر می داریم و در این چهل هفته که برنامه هایی را به تناسب هر رده خواهیم داشت با مردم عزیز صحبت خواهیم کرد. 

وی عنوان کرد: به دلیل بیماری کرونا در شهرهای سفید این برنامه های میدانی اجرا می شود و در سایر شهرها با استفاده از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی این برنامه ها اجرا می شود. 

ادامه دارد …


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها