رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: شهلا انتظاریان «عقل و احساس» را ترجمه کرد به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، رمان «عقل و احساس» جین اوستن ترجمه‌ شهلا انتظاریان در نوبت اول چاپ روانه بازار کتاب شد. کتاب «عقل و احساس»، رمانی نوشته جین آستین است که نخستین بار در سال ۱۸۱۱ وارد بازار نشر […]

به گزارش جامعه نیوز:

شهلا انتظاریان «عقل و احساس» را ترجمه کرد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، رمان «عقل و احساس» جین اوستن ترجمه‌ شهلا انتظاریان در نوبت اول چاپ روانه بازار کتاب شد.

کتاب «عقل و احساس»، رمانی نوشته جین آستین است که نخستین بار در سال ۱۸۱۱ وارد بازار نشر شد. ماریان دشوود، دختری ساده و بی‌شیله پیله است که وقتی عاشق مردی جذاب اما نامناسب به نام جان ویلوبی می‌شود، اخطار خواهرش، النور را نادیده می‌گیرد که به او می‌گوید این رفتار شتابزده و نسنجیده  ماریان، او را به سوژه طعنه‌ها و صحبت‌های کنایه آمیز اطرافیانش تبدیل خواهد کرد.

در همین حال، النور که همیشه نسبت به قواعد اجتماعی حساس بوده، تلاش می‌کند تا شکست عشقی خود را پنهان نگه دارد، حتی از نزدیک‌ترین اطرافیانش. این دو خواهر از طریق تجربه موازیشان در عشق و (البته از دست دادن آن) می‌آموزند که اگر می‌خواهند خوشبختی را در جامعه‌ای زیر سلطه پول و جایگاه اجتماعی بیابند، باید از عقل و احساس خود در کنار یکدیگر استفاده کنند.

13990416000129 Test NewPhotoFree - شهلا انتظاریان «عقل و احساس» را ترجمه کرد

انتشارات قدیانی رمان عقل و احساس را در نوبت اول چاپ، ۳۳۶ صفحه با قیمت ۴۰۰۰۰ هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  انتشار نماهنگ «دلتنگی» با نوای میرداماد/ ای زینب امام رضا! اشفعی لنا

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها