پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
شهریاری: مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند/برخی‌ها فکر می کنند کرونا تمام شده - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

شهریاری: مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند/برخی‌ها فکر می کنند کرونا تمام شده

به گزارش جامعه نیوز:

 شهریاری: مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند/برخی‌ها فکر می کنند کرونا تمام شده

حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره جلسه عصر امروز کمیسیون متبوع خود گفت:‌ در جلسه امروز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونان خود در جلسه کمیسیون بهداشت مجلس حضور یافتند و درباره وضعیت ویروس کرونا در کشور گزارشی ارائه کردند.

وی افزود: این نخستین جلسه کمیسیون بهداشت مجلس یازدهم درباره ویروس کرونا بود و قرار شد یک هماهنگی بین نمایندگان و وزارت بهداشت در این خصوص ایجاد شود.

شهریاری درباره تصمیمات در خصوص موج جدید ویروس کرونا در کشور گفت: مسئله دو طرفه است از یک سو با مشکلات اقتصادی مردم و وضعیت معیشتی مواجه‌‌ایم و از یکسو سلامتی مردم مطرح است بنابراین مردم باید خودشان پروتکل‌ها را رعایت و همکاری کنند.

وی افزود:‌ متأسفانه باور غلطی مبنی بر اینکه کرونا تمام شده در بین عموم جامعه ایجاد شده است در حالی که در حقیقت اینگونه نیست و مردم باید در رعایت پروتکل‌ها نهایت همکاری را داشته باشند.

رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس گفت: البته برخی از نمایندگان در جلسه امروز در خصوص عدم رعایت پروتکل‌ها پیشنهاداتی مبنی بر سخت‌گیری‌هایی ارائه کردند و بحث و تبادل‌ و نظر صورت گرفت.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  گلایه شورای شهری‌ها از تخلفات دولت و مجلس در حوزه ساخت و ساز