رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 79 خبر


  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 21 October
اوقات شرعی

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حسینعلی شهریاری در دیدار با مسئول بسیج دانشجویی: دانشگاه علوم و تحقیقات اظهار داشت: جوانان نخبه و متعهد کشور گام‌های ارزشمندی را برای طراحی و ساخت تجهیزات، لوازم و دستگاه های مورد نیاز برداشتند و این دستاوردهای مهم می‌تواند زمینه رشد و توسعه بیشتر کشور را فراهم کند. […]

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حسینعلی شهریاری در دیدار با مسئول بسیج دانشجویی: دانشگاه علوم و تحقیقات اظهار داشت: جوانان نخبه و متعهد کشور گام‌های ارزشمندی را برای طراحی و ساخت تجهیزات، لوازم و دستگاه های مورد نیاز برداشتند و این دستاوردهای مهم می‌تواند زمینه رشد و توسعه بیشتر کشور را فراهم کند.

وی لزوم بهره گیری بیشتر از توان و ظرفیت نخبگان برای تعالی و شکوفایی کشور تاکید کرد و گفت: این کار می تواند زمینه ساز توسعه فناوری های بومی و محلی باشد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: جوانان نخبه این مرز و بوم در قالب شرکت‌های دانش بنیان، مراکز رشد و پژوهشکده ها به دستاوردهای خوبی دست یافتند که با حمایت جدی و رفع موانع آنان می توان به خودکفایی در زمینه های مختلف دست یافت.

13990702000090 Test NewPhotoFree - شهریاری: فعالیت‌های علمی‌ِ جهادی گره‌گشای موانع و مشکلات کشور است

 

براساس این گزارش؛ در ادامه این نشست استفاده از ظرفیت‌های دانشجویی برای توسعه حرکت‌های جهادی در زمینه هایی مانند سلامت، اجتماعی و فرهنگی مورد بحث قرار گرفت.

همچنین قرار شد رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از دستاوردها و فعالیت‌های علمی انجام گرفته دانشگاه علوم و تحقیقات بازدید کرده و از نزدیک با فعالیت‌های صورت گرفته و نخبگان جوان مجری این طرح‌ها آشنا شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها