رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۶ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 24 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  شهریاری: دولت به جای انداختن تقصیر به گردن تحریم‌ها راه‌حل مشکلات را در داخل کشور جستجو کند حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه یک‌سال پایانی کار دولت فرصت کمی نیست، گفت: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شهریاری: دولت به جای انداختن تقصیر به گردن تحریم‌ها راه‌حل مشکلات را در داخل کشور جستجو کند

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه یک‌سال پایانی کار دولت فرصت کمی نیست، گفت: دولت در ابتدای کار خود عنوان کرد که در عرض یکصد روز مشکلات اقتصادی را رفع کند و رهبر معظم انقلاب هم با اشاره به سال پایانی کار دولت گفتند که این یک‌سال فرصت کمی نیست و این فرصت، سه صد روز و یک ۶۵ روز است.

وی افزود: دولت به جای اینکه مشکلات کشور را به گردن دیگران بیندازد و یا تحریم‌ها را عامل مشکلات کشور عنوان کند، بهتر است راه‌حل مشکلات را در داخل کشور جستجو و مشکلات را از این طریق رفع کند. 

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولت به گونه‌ای عمل کند که در دولت بعد از این دولت به یادگار بماند و اگر عملکرد دولت آقای روحانی در این چند سال مورد قبول مردم نبود، لااقل در این یک سال پایانی به گونه‌ای عمل کند که در آینده به نیکی از این دولت یاد شود.

شهریاری در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به مسائل مطرح شده در مورد بورس خاطرنشان کرد: فشارهای مردم درباره بورس به ما افزایش یافته و دائماً مردم درباره وضعیت بورس در آینده از ما سؤال می‌کنند. وقتی ما در پاسخ به این سؤالات می‌گوییم که باید آگاهانه در حوزه بورس اقدام می‌کردید مردم می‌گویند که آقای رئیس‌جمهور در این زمینه تبلیغ کرد و ما براساس تبلیغ وی عمل کردیم.

وی اظهار داشت: امیدوارم آنچه که در ماجرای پدیده شاندیز و مؤسسه کاسپین اتفاق افتاد و مردم ضرر و زیان‌هایی را متحمل شدند، در ماجرای بورس اتفاق نیفتد و شرایط بهتر شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها