رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  شهریاری: بیشتر مشکلات پیش‌آمده در حوزه اقتصاد ربطی به تحریم‌ها ندارد حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: از این دولت بی‌تدبیر و ناامید انتظاری بیش از این نیست. وی ادامه داد: دولت ابتدا فضاسازی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شهریاری: بیشتر مشکلات پیش‌آمده در حوزه اقتصاد ربطی به تحریم‌ها ندارد

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور گفت: از این دولت بی‌تدبیر و ناامید انتظاری بیش از این نیست.

وی ادامه داد: دولت ابتدا فضاسازی و شانتاژ خبری راه انداخته بود که مجلس به وزیر بازرگانی رأی نمی‌دهد. حال که وزیر صمت را معرفی کرد و مجلس هم رأی داد ببینیم چه کار خواهد کرد. 

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عامل اصلی همه این مشکلات خود دولت است و مشکلات پیش آمده امروز ربطی به تحریم ندارد بلکه ناکارآمدی دولت باعث ایجاد مشکل شده است. 

شهریاری خاطرنشان کرد: امروز مردم مشکلات زیادی دارند و نمی‌دانند باید به که مشکلات‌شان را بگویند.

وی افزود: تنها نمایندگان هستند که مردم می‌توانند به صورت تلفنی و حضوری مشکلات‌شان را مطرح کنند والا در حوزه مسئولان اجرایی که مردم حتی نمی‌توانند یک بخشدار را برای طرح مشکلات خود ببینند. 

نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت:‌البته علت این هم این است که مسئولان اجرایی جوابی برای مردم ندارند چرا که مشکلات پیش آمده به خاطر ناتوانی آنهاست و آنها هیچ پاسخی برای مردم ندارند. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها