رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  شهرکوشکنار در شهرستان پارسیان قرنطینه شد به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مجتبی رضاپور از قرنطینه شهر کوشکنار در پی افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و همچنین ابتلای بی سابقه تعدادی از اهالی این شهر به ویروس کرونا جهش یافته خبر داد و گفت: علت این سیر صعودی ابتلا به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شهرکوشکنار در شهرستان پارسیان قرنطینه شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مجتبی رضاپور از قرنطینه شهر کوشکنار در پی افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و همچنین ابتلای بی سابقه تعدادی از اهالی این شهر به ویروس کرونا جهش یافته خبر داد و گفت: علت این سیر صعودی ابتلا به بیماری، رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و حضور مسافران در شهر کوشکنار بوده است.

وی افزود: در شرایط فعلی  ممنوعیت تردد با جدیت در این شهر اعمال خواهد شد .

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان با تاکید بر لزوم اعلام وضعیت هشدار از طریق ائمه جمعه و جماعات، شورای اسلامی و معتمدین ، اضافه کرد: مهمترین راه رهایی از این بیماری رعایت شیوه نامه‌ها و ممنوعیت تردد به این شهر می باشد تا بتوانیم با کمک آحاد مردم به وضعیت مطلوبی برسیم.

فرماندار پارسیان اظهار داشت: تمهیدات لازم برای قرنطینه شهر کوشکنار با هماهنگی و همکاری بسیج، شبکه بهداشت، نیروی انتظامی، شهرداری، بخشداری و هلال احمر انجام شده است.

رضاپور خاطرنشان کرد: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و پرهیز از تشکیل تجمعات باید به عنوان یک وظیفه فردی و اجتماعی مورد توجه همگان قرار گیرد. وی همچنین از همشهریان درخواست کرد در شرایط بحرانی کنونی از افطاری دادن امتناع کنند.

فرماندار پارسیان تاکید کرد: مصوبات ستاد مقابله با کرونا لازم الاجرا می‌باشد و با افرادی که پای بند به مصوبات ستاد کرونا و محدودیت‌ها نباشند از طریق مراجع قضایی برخورد خواهد شد.

جلسه فوق اضطراری ستاد مقابله با کرونا شهرستان پارسیان با حضور فرماندار ، مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر اعضا در فرمانداری شهرستان برگزار شد.

این خبر را هم ببینید:  تراکتور تنها تیم ایرانی بدون باخت

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۵


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها