پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
شهرضا قرمز ماند/ ورودی شهر و روستاهای تفریحی مسدود شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

شهرضا قرمز ماند/ ورودی شهر و روستاهای تفریحی مسدود شد

به گزارش جامعه نیوز:

 شهرضا قرمز ماند/ ورودی شهر و روستاهای تفریحی مسدود شد

ناصر اسدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرضا اظهار داشت: با توجه به ممنوعیت سفرها که به فرمانداری‌ها ابلاغ شده است، ورودی‌ها و خروجی‌های شهرضا در پلیس راه اصفهان- شهرضا و ایست و بازرسی شهید امامی کنترل می‌شود و جذب مسافر در مهمان‌پذیرها و مسافرخانه‌ها ممنوع می‌شود.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه در ایام تعطیل در خودورها در مسیرهای منتهی به باغات به شدت اعمال قانون می‌شوند، افزود: با توجه به تعطیلات پایان هفته اکیپ‌های بازرسی هلال احمر و بسیج در شهرضا فعال می‌شوند.

وی با بیان اینکه عادی‌انگاری، دورهمی‌ها و جمع شدن‌های خانوادگی سبب شده که شرایط شهرستان شهرضا قرمز بماند، گفت: امامزاده شاهرضا و پارک‌های اطراف آن و مراکز تفریحی در تعطیلات عید فطر تعطیل است و ۷۰ درصد روشنایی پارک‌ها نیز خاموش باید باشد.

اسدی با تأکید بر اینکه بازارهای روز تعطیل است و شهرداری باید اکیپ داشته باشد و با دستفروشان اطراف امامزاده شاهرضا برخورد کند، گفت: در این چند روز تعطیل بازرسی‌ها باید تشدید شود.

فرماندار شهرضا با بیان اینکه اگر پمپ‌بنزینی تخلف داشته باشد و پروتکل‌ها را رعایت نکرد بلافاصله به دلیل اینکه یکی از مراکز پر خطر است، تعطیل می‌شود، بیان کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا از روز سه‌شنبه تا روز جمعه ممنوعیت تردد در شهرضا اعمال می‌شود، از روز گذشته با استقرار کانکس شهرداری در ورودی رفت و آمدها کنترل می‌شود و روستاهای هونجان و اسفرجان نیز ورودی‌های آن‌ها مسدود شد.

وی با بیان اینکه پلاک‌های غیربومی باید مجوز تردد داشته باشند در غیر این صورت اجازه ورود به شهرضا را ندارند، عنوان کرد: از اصناف به خاطر همراهی با ستاد کرونا شهرضا تقدیر می‌کنیم در حال حاضر اصناف ۸۰ درصد پروتکل‌ها را رعایت می‌کنند، ساده‌انگاری باید در بازار شهرضا و رفت و آمدها از بین برود و این بیماری را جدی گرفته شود.

این خبر را هم ببینید:  صهیونیست‌ها یک نوجوان فلسطینی را به شهادت رساندند

اسدی با تأکید بر واکسیناسیون کرونا در شهرضا عنوان کرد: عده‌ای اندک واکسیناسیون در کشور را زیر سؤال می برند، این شائبه‌ها دروغ است، کشورهایی که به شدت درگیر کرونا بودند در حال حاضر با واکسن مرگ و میر و بیماری را کنترل کرده‌اند و امیدوار هستیم در چند ماه آینده با واکسیناسیون فراگیر این بیماری کنترل شود.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/ص۱۰/