رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  شهرداری شاهین‌شهر در مقابله با سگ‌های ولگرد کوتاهی کرده است حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین شهر اظهار کرد: شهرداری شاهین‌شهر در خصوص مقابله با سگ‌های ولگرد (بی‌صاحب) در اطراف محله مسکن مهر  این شهر کوتاهی کرده است. نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه وبرخوار در مجلس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شهرداری شاهین‌شهر در مقابله با سگ‌های ولگرد کوتاهی کرده است

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین شهر اظهار کرد: شهرداری شاهین‌شهر در خصوص مقابله با سگ‌های ولگرد (بی‌صاحب) در اطراف محله مسکن مهر  این شهر کوتاهی کرده است.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسؤولان شهرداری با ترک فعل و بی‌توجهی به مسؤولیت قانونی خود موجبات وحشت و نگرانی شهروندان در محله مسکن مهر فراهم کردند.

وی یادآوری کرد: بنده بارها پیامک شهروندان را در خصوص مزاحمت‌هایی که سگ‌های ولگرد برای شهروندان شاهین‌شهری و اهالی روستاهای جهادآباد و مورچه‌خورت دارند منتقل کرده از آنان خواستم به این درخواست به‌حق مردم رسیدگی کنید.

حاجی دلیگانی از مراجع ذیصلاح خواست با کسانی که در این‌ باره کوتاهی کردند برخورد کنند.

عضو هیأت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: وظیفه نظارتی خود می‌دانم این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری کنم؛ در گام نخست از وزیر کشور خواهم خواست به این درخواست شهروندان شاهین‌شهری و شهروندان مناطق دیگر کشور در صحن مجلس پاسخ دهد و از این طریق از مدیران زیرمجموعه‌اش بخواهد به وظایف قانونی خود در قبال شهروندان کشور عمل کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این‌جانب به سهم خود حادثه فوت یکی از شهروندان را که در حمله سگ‌های ولگرد در حوالی مسکن مهر شاهین‌شهر درگذشت تسلیت عرض کرده برای بازماندگان این درگذشته آرزوی صبر از پروردگار متعال طلب می‌کنم.

انتهای پیام/۶۳۰۹۸/ص۱۰/


این خبر را هم ببینید:  حزب الله: امشب در دفاع از فلسطین از بام خانه‌ها ندای الله اکبر سر دهید

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها