رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  شهرداری، تهران را به بنگاه اقتصادی برای کسب درآمد تبدیل کرده است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدمحسن دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به شهردار تهران،  آقای دکتر پیروز حناچی شهردار محترم تهران سلام علیکم؛ روزهای بسیاری است که سیمای شهر تهران شبیه به مجلات زرد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شهرداری، تهران را به بنگاه اقتصادی برای کسب درآمد تبدیل کرده است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدمحسن دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به شهردار تهران، 

آقای دکتر پیروز حناچی

شهردار محترم تهران

سلام علیکم؛

روزهای بسیاری است که سیمای شهر تهران شبیه به مجلات زرد طاغوتی شده و در هر اتوبان و گذرگاهی بیلبوردهای تبلیغاتیِ انواع بنگاه‌های تجاری و سریال‌های نمایش خانگی نصب شده است. بحمدالله اوضاع کسب درآمد از سازمانی که بر اساس نامش وظیفه زیباسازی شهر را بر عهده دارد، خوب است و مزایده‌های کلان شرکت‌های تبلیغاتی، سود سرشاری را به حساب شهرداری سرازیر می‌کند.

باعث تاسف است که شهرداری به جای انجام بدیهی‌ترین وظایف خود، شهر تهران را به بنگاه اقتصادی برای کسب درآمد تبدیل کرده است. توقع آذین‌بندی اعیاد شعبانیه در خیابان‌های شهری که بیش از ۹۰ درصد جمعیت آن را شیعیان تشکیل می‌دهند آن قدر بدیهی است که اعتراض به عدم انجام آن توسط شهرداری تهران نیز شرمساری به ارمغان می‌آورد. 

این اتفاق در محرم سال گذشته نیز با بهانه‌های مضحکی چون کمبود پارچه برای سیاه‌پوش‌کردن تهران مشاهده شد که عذر بدتر از گناه بود.

اینجانب به عنوان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی حاضرم در رسانه ملی با شما، در این موضوع و درباره تمام مسائل مربوط به عملکرد شهرداری در سال‌های اخیر، مناظره نمایم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  توضیحات دانشجویان بسیجی درباره نشست با وزیر صنعت، معدن تجارت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها