پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
شهبا: باید مقابل استقلال خوزستان پیروز شویم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

شهبا: باید مقابل استقلال خوزستان پیروز شویم

به گزارش جامعه نیوز:

 شهبا: باید مقابل استقلال خوزستان پیروز شویم

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، از سری رقابت‌های هفته بیست و دوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، فردا دوشنبه و از ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه تیم آرمان‌گهر سیرجان در ورزشگاه امام علی (ع) شهر سیرجان میزبان تیم استقلال خوزستان است.

آرمان‌گهر بازی سختی در مقابل تیم رده دوم جدول یعنی استقلال خوزستان دارد، شاگردان شهبا پس از چند هفته ناکامی هفته گذشته در سیرجان  ملوان بندر انزلی را شکست دادند و با ۲۴ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارند.

باید از فرصت میزبانی استفاده‌ کنیم

قاسم شهبا سرمربی تیم آرمان‌گهر سیرجان در نشست خبری پیش از دیدار فردا مقابل استقلال خوزستان گفت :فردا بدون مصدوم و محروم به مصاف استقلال خوزستان می‌رویم و شکر خدا هیچ بازیکن محروم یا مصدومی نداریم.

وی عنوان کرد: هفته گذشته موفق شدیم از فرصت میزبانی استفاده‌ کنیم و ملوان را شکست بدهیم و فردا هم باید از این فرصت استفاده‌ کنیم تا بتوانیم تیم خوب استقلال خوزستان را شکست بدهیم.

شهبا خاطرنشان کرد: استقلال خوزستان تیم بسیار خوبی است و بازیکنان با کیفیتی دارد و الان هم با ۳۷ امتیاز در رده دوم جدول پشت سر مس کرمان جزء مدعیان اصلی به لیگ برتر است و امیدوارم با انجام یک بازی زیبا و منطقی فردا بتوانیم دست پر از مستطیل سبز خارج شویم.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق


این خبر را هم ببینید:  واکسن در کیش پولی نخواهد بود