رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۶ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 23 October
اوقات شرعی

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدصادق شهبازی فعال سابق دانشجویی در همایش مردمی-دانشجوئی «بررسی اقدام متقابل ایران در قبال مکانیسیم ماشه» با اشاره به انتشار فیلمی از وزیر خارجه امارات، گفت: من دلم می‌خواهد فیلم کسانی که برجام را امضا کردند را ببینم در همان لحظه‌ای که برجام را آفریدند، مثل فیلم وزیر […]

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدصادق شهبازی فعال سابق دانشجویی در همایش مردمی-دانشجوئی «بررسی اقدام متقابل ایران در قبال مکانیسیم ماشه» با اشاره به انتشار فیلمی از وزیر خارجه امارات، گفت: من دلم می‌خواهد فیلم کسانی که برجام را امضا کردند را ببینم در همان لحظه‌ای که برجام را آفریدند، مثل فیلم وزیر خارجه امارات. فیلم کسانی که از برجام بهشت ترسیم کردند.

وی افزود: مردم ما خاطرات خم شدن مسئولین جلوی غربی‌ها، خاطرات دلار ۵ رقمی و افزایش قیمت طلا و مسکن را دارند. مردم ما خاطرات ایستادن در صف خرید داروهای تحریمی و سبد کالا را دارند.

شهبازی تاکید کرد: ما به خاطر داریم که اجازه ندادید منتقدین برجام به آن اعتراض کنند. خاطر داریم این توافق را به نظر رهبری نسبت دادید. ما آن روز امروز را می دیدیم.

وی اظهار داشت: مسئولیت برجام در درجه اول با دولت و بعد با قوه قضاییه و مجلس که وظیفه رسیدگی را داشتند است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها