رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 424 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  شناسایی ۳۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان/ فوت ۱۰ نفر در یک روز  فرزین رضاعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: ۳۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی ۲۴ ساعت گذشته در استان شناسایی شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶۶۹ بیمار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شناسایی ۳۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان/ فوت ۱۰ نفر در یک روز

 فرزین رضاعی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: ۳۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی ۲۴ ساعت گذشته در استان شناسایی شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶۶۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

رضاعی با اشاره به آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک شهرستان‌های استان، افزود:۳۴۱ نفر کرونایی در سنندج، ۹۴ نفر در سقز، ۳۸ نفر مریوان، ۷۱ نفر در قروه، ۳۳ نفر در بیجار، ۲۷ نفر کامیاران، ۱۲ نفر در دیواندره، ۴۶ نفر در بانه، ۵ نفر در دهگلان و ۲ نفر کرونایی در سروآباد بستری هستند.

وی تصریح کرد: اکنون ۸۴ نفر بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از مرگ ۱۰ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: آمار فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در کردستان از ابتدا تا کنون یک‌هزار و ۲۱۷ نفر بوده است.

به گفته رضاعی، از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون ۴۸۱ نفر در سنندج، ۲۲۲ نفر در سقز، ۸۷ نفر در قروه، ۷۳ نفر در کامیاران، ۹۶ نفر در بانه، ۷۳ نفر در دیواندره، ۵۶ نفر در بیجار، ۱۰۷ نفر در مریوان، ۱۹ نفر در دهگلان و ۳ نفر در سروآباد جان ‌باخته‌اند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط دفن شده ‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

این خبر را هم ببینید:  استفاده از ظرفیت‌های استان در کشت گیاهان دارویی/ 1400 گونه گیاهی شناسایی شده است

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها