رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  شناسایی ۳۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان/ وضعیت۸۴ بیمار کرونایی وخیم است  فرزین رضاعی  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: ۳۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان شناسایی شد. به گفته وی، در حال حاضر ۶۶۷ بیمار مبتلا […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شناسایی ۳۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان/ وضعیت۸۴ بیمار کرونایی وخیم است

 فرزین رضاعی  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: ۳۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته تا کنون در استان شناسایی شد.

به گفته وی، در حال حاضر ۶۶۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی با اشاره به آمار بستری شدگان در کردستان به تفکیک شهرستان‌ها، افزود: ۳۳۲ نفر در سنندج، ۹۸ نفر در سقز، ۳۴ نفر در مریوان، ۸۷ نفر در قروه، ۲۸ نفر در بیجار، ۲۹ نفر در کامیاران، ۱۰ نفر دیواندره، ۴۳ نفر بانه و ۶ نفر کرونایی در دهگلان بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: وضعیت ۸۴ بیمار مبتلا به کرونا در بخش ویژه (آی سی یو) بستری هستند.

رضاعی از مرگ ۳ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته در استان خبر داد و گفت: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون یک‌هزار و ۲۲۰ نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان باخته‌اند.

به گفته وی، در مجموع ۴۸۳ نفر در سنندج، ۲۲۲ نفر در سقز، ۸۸ نفر در قروه، ۷۳ نفر در کامیاران، ۹۶ نفر در بانه، ۷۳ نفر در دیواندره، ۵۶ نفر در بیجار، ۱۰۷ نفر در مریوان، ۱۹ نفر در دهگلان و ۳ نفر در سروآباد جان ‌باخته‌اند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط دفن شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان اظهار کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.

این خبر را هم ببینید:  باران با «ابر می‌بارد» برای کادر درمان می‌گرید

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها