پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
شناسایی 2674 بیمار جدید مبتلا به کرونا / جان‌ باختن 197 بیمار - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

شناسایی ۲۶۷۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا / جان‌ باختن ۱۹۷ بیمار

به گزارش جامعه نیوز:

 شناسایی ۲۶۷۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا / جان‌ باختن ۱۹۷ بیمار

به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت اظهار کرد: از دیروز تا امروز ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۶۷۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند که از این تعداد ۱۵۲۳ نفر در مراکز درمانی بستری شدند.

وی با بیان اینکه ۴۰۲۱ نفر در بحث مراقبت‌های ویژه بستری هستند، گفت: متأسفانه در طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۹۷ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۶ هزار و ۷۶۶ نفر رسید.

لاری با بیان اینکه تاکنون ۲۶۳ هزار و ۵۱۹ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند، افزود: تاکنون ۲ میلیون و ۴۵۶ هزار و ۹۰۹ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده و مجموع موارد شناسایی شده ۳۰۴ هزار و ۲۰۴ نفر است.

وی ادامه داد: استان‌های تهران، مازندران، گلستان، فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، خراسان رضوی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، لرستان و هرمزگان در وضعیت قرمز قرار دارند.

به گفته سخنگوی وزارت بهداشت، همچنین استان‌های آذربایجان غربی، خوزستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، زنجان، همدان، کهگیلویه و بویر احمد، مرکزی، یزد، گیلان و قم  هم در وضعیت هشدار قرار دارند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تلخ و شیرین سال ۹۹