رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 112 خبر


  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 27 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  شفافیت پارلمان موجب افزایش سرمایه اجتماعی و کاهش حواشی نمایندگان می‌شود به گزارش خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «شفافیت آرا نمایندگان مجلس را خواستاریم» خواستار پیگیری این موضوع شدند.  در همین راستا با حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی نائب رئیس کمیسیو ن اقتصادی مجلس شورای اسلامی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شفافیت پارلمان موجب افزایش سرمایه اجتماعی و کاهش حواشی نمایندگان می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «شفافیت آرا نمایندگان مجلس را خواستاریم» خواستار پیگیری این موضوع شدند. 

در همین راستا با حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی نائب رئیس کمیسیو ن اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت‌وگو کردیم.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره طرح شفافیت که هم اکنون در مجلس یازدهم در دستور کار است اظهار داشت: شفافیت در همه موضوعات و موارد مطلوب است و می‌تواند منجر به کاهش مشکلات و حاشیه‌ها شود.

وی تاکید کرد: شفافیت در مجلس یازدهم قطعا منجر به ارتقای جایگاه اجتماعی پارلمان خواهد شد.

نائب رئیس کمیسیو ن اقتصادی مجلس گفت: حق مردم است که بدانند رای وکلای آنها و رفتارشان و حقوق ومزایا و مکاتبات آنها چگونه است.

موسوی تاکید کرد: شفافیت در آرا باید وجود داشته باشد ضمن اینکه به جزء مواضع ولی فقیه وموضوعات مربوط به اقتدار نظامی و دفاعی در بقیه امور کشور باید شفافیت داشته و بدانیم که اتاق شیشه‌ای به صلاح کشور است.

وی گفت: شفافیت در مجلس منجر به کاهش حواشی برای نمایندگان خواهد شد و اگر نمایندگان خود را در اتاق شیشه‌ای بدانند ضمن روشنگری در رفتار و اقدامات خود، به وکلا هم پاسخگو خواهند بود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها