رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  شصتمین دورهمی هم‌شتابی در اردبیل برگزار شد/ بازی‌سازی براساس فرهنگ اسلامی ـ ایرانی ضروری است حبیب اسکندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل با اشاره به برگزاری شصتمین دورهمی هم‌شتابی در اردبیل اظهار کرد: این رویداد با همکاری جهاد دانشگاهی استان اردبیل، مرکز نوآوری‌های جوان و سازمان فضای مجازی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شصتمین دورهمی هم‌شتابی در اردبیل برگزار شد/ بازی‌سازی براساس فرهنگ اسلامی ـ ایرانی ضروری است

حبیب اسکندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل با اشاره به برگزاری شصتمین دورهمی هم‌شتابی در اردبیل اظهار کرد: این رویداد با همکاری جهاد دانشگاهی استان اردبیل، مرکز نوآوری‌های جوان و سازمان فضای مجازی سراج مرکز اردبیل برگزار شد.

وی افزود: مهدی خزاف مقدم، مدیر استودیوی بازی‌سازی مهدی یار سخنران و کارشناس این رویداد استانی با موضوع آشنایی با روند بازی سازی بود.

مسؤول مرکز نرم افزار و بازی‌های موبایلی سازمان سراج مرکز اردبیل بیان کرد: دورهمی هم‌شتابی با هدف جذب، سازماندهی و شبکه‌سازی علاقمندان حوزه بازی سازی و اپلیکیشن در سراسر کشور برگزار می‌شود که بخش استانی این رویداد در اردبیل نیز با حضور علاقمندان به بازی‌سازی برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این دورهمی، بازی‌های مهدیار ۱ و ۲ و ۳، معدنچی کوچک، نجات سردار و جدیدترین ساخته این استودیو یعنی بازی کلمه‌ای لغتستان معرفی و در خصوص نحوه ساخت و کارگردانی این بازی‌ها مطالبی توسط خزاف مقدم، مدیر استودیوی بازی سازی مهدی یار ارائه شد.

مسؤول مرکز نرم افزار و بازی‌های موبایلی سازمان سراج مرکز اردبیل ادامه داد: کتاب کسب و کار بازی‌های دیجیتال نیز در این دورهمی معرفی شد.

اسکندری به اهمیت ساخت بازی‌های رایانه‌ای اشاره کرد و گفت: ساخت بازی‌های رایانه‌ای براساس فرهنگ، آداب و سنن اسلامی و ایرانی باید مد نظر قرار گیرد تا با ارائه بازی‌های ناب و مورد علاقه جوانان و نوجوانان بتوانیم با هجمه‌های فرهنگی دشمنان مقابله کنیم.

وی به اقتصاد بازی‌های رایانه‌ای و موبایلی در جهان نیز اشاره کرد و اظهار داشت: باید در جهت تولید بازی‌های مناسب حمایت‌های لازم از سوی دستگاه‌های مرتبط انجام شود.

این خبر را هم ببینید:  توزیع بیش از ۱۰۰میلیارد کمک مومنانه در استان اردبیل/ قرارگاه شهید سلیمانی گام‌های موثری در کنترل کرونا برداشته است

مسؤول مرکز نرم افزار و بازی‌های موبایلی سازمان سراج مرکز اردبیل با اشاره به حمایت‌های مسؤول سازمان سراج مرکز اردبیل و جهاد دانشگاهی استان اردبیل از برگزاری رویداد‌ها و دورهمی‌های مشابه بیان کرد: تربیت نسل جوان و نوجوان در عرصه‌های نوین با فرهنگ‌سازی مناسب و معرفی محصولات فرهنگی مناسب امکان‌پذیر است.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها