رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
  • الأحد ۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 17 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  شریعتی: اجرای داوطلبانه نظارت‌های فراپادمانی خاتمه خواهد یافت مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: امروز ماده ۶ طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران با پیشنهاداتی اصلاح شده و به تصویب رسید. وی افزود: این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شریعتی: اجرای داوطلبانه نظارت‌های فراپادمانی خاتمه خواهد یافت

مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: امروز ماده ۶ طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران با پیشنهاداتی اصلاح شده و به تصویب رسید.

وی افزود: این پیشنهاد به تصویب ‎مجلس انقلابی رسید و با تایید شورای نگهبان، در سالگرد شهادت حاج ‎قاسم سلیمانی(یک ماه آینده)، اجرای داوطلبانه نظارتهای فراپادمانی از جمله ‎پروتکل الحاقی خاتمه خواهد یافت.

شریعتی ادامه داد: گفتنی است که این ماده از زمان تصویب این قانون یعنی از امروز به مدت یک ماه مهلت داده می‌شود که کشورها به تعهدات خود عمل کنند هر چند مثل روز روشن است که ۱+۴ باز هم به تعهدات خود عمل نخواهد کرد و در صورت عدم تعهد اجرای داوطلبانه نظارتهای فراپادمانی از جمله ‎پروتکل الحاقی خاتمه خواهد یافت.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  انتقاد نمایندگان از بلاتکلیفی مهمترین وزارتخانه در شرایط التهاب بازار

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها