رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الجمعة ۲۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 14 August
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: شرکت لیزینگ آوالون خرید ۲۷ فروند هواپیمای بوئینگ را لغو کرد به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس، به نقل از رویترز، شرکت لیزینگ هواپیمایی آوالون شب گذشته اعلام کرد: علاوه بر لغو خرید ۷۵ فروند هواپیمای بوئینگ که در ماه آوریل انجام شد خرید ۲۷ فروند دیگر هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ […]

به گزارش جامعه نیوز:

شرکت لیزینگ آوالون خرید ۲۷ فروند هواپیمای بوئینگ را لغو کرد

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس، به نقل از رویترز، شرکت لیزینگ هواپیمایی آوالون شب گذشته اعلام کرد: علاوه بر لغو خرید ۷۵ فروند هواپیمای بوئینگ که در ماه آوریل انجام شد خرید ۲۷ فروند دیگر هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ مکس را لغو کرده است. 

این شرکت همچنین خرید یک فروند هواپیمای پهن‌پیکر ایرباس ۳۳۰ نئو را نیز لغو کرد که از زمان شروع همه‌گیری ویروس کرونا این پنجمین فروند ایرباسی است که آوالون ثبت سفارش آن را حذف می‌کند این شرکت همچنین تحویل گرفتن سه فروند ایرباس دیگر را تا سال ۲۰۲۲ به تأخیر انداخته است. 

از ابتدای سال جاری میلادی تا کنون این شرکت ایرلندی تعهدات خود برای خرید ۱۴۰ فروند هواپیما را برای آینده نزدیک کنار گذاشته است.

هواپیماهای بوئینگ ۳۷۳ مکس از ماه مارس سال ۲۰۱۹ و پس از دو مورد سقوط در اندونزی و اتیوپی در سراسر جهان ممنوع شده است. 

البته هفته گذشته کارشناسان سازمان هوانوردی فدرال آمریکا و شرکت بوئینگ دوره سه روزه آزمایش مجدد این هواپیماها را به پایان رساندند.

شرکت بوئینگ البته اعلام کرده با شرکت آوالون برای تعدیل سفارش‌های این شرکت در راستای کمک به شرکت‌های هواپیمایی و شرکت لیزینگ در متناسب کردن عرضه و تقاضای خود بر سایه شیوع ویروس کرونا توافق کرده است. 

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها