پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
شروع به کار کلینیک «پوست» جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

شروع به کار کلینیک «پوست» جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی

به گزارش جامعه نیوز:

 شروع به کار کلینیک «پوست» جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، کلینیک «پوست، مو و لیزر» جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی (نورین) آغاز به کار کرد.

اسماعیلی مدیر کلینیک‌های درمانی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه این مرکز خدمات تخصصی در بیمارستان نورافشار راه اندازی شده است، ضمن تشریح خدمات قابل ارائه در کلینیک پوست و مو و لیزر، اظهار کرد: همه خدمات درمانی و زیبایی پوست و مو شامل خدمات مراقبتی و تخصصی در این مرکز با رعایت کامل پروتکل بهداشتی درمانی ناشی از انتشار کرونا ویروس  پوشش داده می‌شود.

وی ادامه داد: خدمات مراقبت پوست (انواع روش‌های پاکسازی، آبرسانی و غیره) و خدمات تخصصی شامل تزریق ژل در نواحی مختلف صورت، زاویه سازی فک، چانه، تزریق بوتاکس، خدمات جوان سازی (میکرو نیدلینگ، مزوتراپی، لیفتینگ صورت، غیره)، درمان ریزش مو با بهره‌گیری از تکنولوژی سلول‌های بنیادی و جراحی‌های کوچک نیز توسط پزشک متخصص در این مراکز ارایه می شود.

 چند تخصصی بودن، قیمت مناسب و اصالت کالاها و دستگاه‌های مصرفی از مهمترین مزایای این مرکز است، از آنجا که کلینیک در بیمارستان مستقر شده همهه دستگاهها و مواد مصرفی استاندارد و مورد تایید اداره تجهیزات و داروی بیمارستان است.

 پرسنل جهاد دانشگاهی، همکاران بیمارستان نورافشار و سازمان جمعیت هلال احمر می‌توانند از همه خدمات این مرکز با تخفیف ویژه بهره مند شوند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۲۲۸۲۴۰۲۵ و ۰۹۰۲۳۶۵۹۰۸۰ تماس گرفته و یا به نشانی میدان شهید باهنر (نیاوران)، خیابان شهید پور ابتهاج، خیابان شهید خداوردی، انتهای خیابان شهید صادقین (۱۷ غربی)، بیمارستان نور افشار، کلینیک نورین مراجعه کنند.

این خبر را هم ببینید:  ثبت‌نام ۲۱۵۶ نفر در استان تهران برای انتخابات شوراهای شهر

انتهای پیام/