رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 15 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  شاهد تحولاتی در سرزمین وحی و بیت المقدس در آینده نزدیک خواهیم بود به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، زهره الهیان نماینده تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۴ آذر) در نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین (مسئله فلسطین و تطبیع) ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شاهد تحولاتی در سرزمین وحی و بیت المقدس در آینده نزدیک خواهیم بود

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، زهره الهیان نماینده تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۴ آذر) در نخستین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین (مسئله فلسطین و تطبیع) ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: آنقدر نقض حقوق بشر از سوی رژیم صهیونیستی زیاد است که باید یک پرونده در این رابطه در دادگاه های بین المللی برای این رژیم غاصب باید ایجاد شود و حتی این نقض ها به اندازه ای شده است که سازمان های بین الملل هم نسبت به آن موضع می‌گیرند و محکوم می‌کنند.

وی ادامه داد: خداوند متعال را شاکریم که در مقطعی از تاریخ پر از فراز و نشیب فلسطین و منطقه شامات زندگی می کنیم که عنایت الهی از طریق انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی (ص) را احیا کرد، بیداری اسلامی و محور مقاومت شکل گرفت و در آینده نزدیک بر اساس وعده الهی شاهد تحولاتی در سرزمین وحی و بیت المقدس خواهیم بود.

نماینده تهران در مجلس گفت: نقش آفرینی فلسطین در نقشه راه شکل گیری تاریخ و همه مقاطع آن دلیل مهمی بر اهمیت ژئوپلتیکی و نواستراتژیکی این سرزمین در تمدن سازی و ملت سازی است و اینکه صهیونیست ها علی رغم اشغال فلسطین و ارتکاب آن همه جنایت و توطئه در طول هفت دهه گذشته نتوانسته اند نام فلسطین را محو و کشور اسراییل را جایگزین آن کنند.

الهیان با بیان اینکه بیانگر مقدس بودن این سرزمین و وجود الطاف و امدادهمت الهی است، تصریح کرد: اما با همه این تفاصیل، قبح زدایی از دوستی و سازش با صهیونیست ها توسط امارات ، بحرین ، سودان و سعودی و احتمال تداوم آن را نمی توان یک حادثه گذرا و کوچک ارزیابی کرد.

این خبر را هم ببینید:  دیوان عدالت باید راه فعالیت‌های سالم اقتصادی و تولیدی را هموار کند

وی تاکید کرد: صهیونیسم یک خطر و تهدید بزرگ برای امنیت و صلح منطقه و جهانی است، که با به خدمت گرفتن انگلیس و امریکا اهداف و نیات خبیث خود را برای تسلط بر کل منطقه خلیج فارس و غرب آسیا دنبال می کنند.

نماینده تهران در مجلس خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری مد الله العالی از همان ابتدا به این نغمه شوم جندهای کاخ سفید و تل آویو واکنش و هشدار دادند و فرمودند که معامله قرن نباید در منطقه عملیاتی شود.

 وی افزود: بی تردید با حضور صهیونیست ها در بحرین و امارات و سعودی منطقه وارد مرحله جدیدی خواهد شد که نه تنها صلح و امنیتی به همراه نخواهد داشت بلکه آبستن تحولات مهمی خواهد بود .

الهیان با بیان اینکه امروز در محور امریکایی – صهیونیسم و ارتجاع عرب با دادن این امتیازات در تلاش هستند که اولا به ترامپ کمک کنند تا انتخابات اخیر را به نفع خود تمام کند، گفت:  در صورت پیروزی بایدن باز فشار بیش از حد به محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران باقی خواهد ماند.

وی افزود: آنچه امروز می تواند با این توطئه خطرناک مقابله کند، حضور قوی محور مقاومت ، تحرک جنبش بیداری ملت های منطقه و افکار عمومی حامی فلسطین است که اعتراض و انزجار خود از این خیانت سعودی ها ، امارات، بحرین و سودان را به منصه ظهور برسانند.

نماینده تهران در پایان گفت: مجلس شورای اسلامی می تواند و باید از ظرفیت دیپلماسی پارلمانی و برای رساندن ندای ملت مظلوم فلسطین به مجالس همسو استفاده کند و نگذارد حقوق مشروع ملت فلسطین با خیانت کشورهای عربی پایمال شود.

این خبر را هم ببینید:  طرح تحول در صنعت و بازار خودرو اعلام وصول شد

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها