رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  شاهد اظهارنظرات متناقض دولت درباره کنکور و بازگشایی مدارس هستیم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۱۶ شهریور) در جلسه علنی مجلس و در تذکری اظهار داشت: مشکلاتی که در موضوع کنکور پیش آمده منجر به گزارشات و اظهار نظرات متناقضی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 شاهد اظهارنظرات متناقض دولت درباره کنکور و بازگشایی مدارس هستیم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۱۶ شهریور) در جلسه علنی مجلس و در تذکری اظهار داشت: مشکلاتی که در موضوع کنکور پیش آمده منجر به گزارشات و اظهار نظرات متناقضی شده است که به دولت، مجلس و جامعه رسیده و باعث شده که بسیاری از داوطلبین و خانواده‌های آنها دچار تناقض شوند.

وی افزود: همین تناقض منجر به سرگردانی در حوزه آموزش و پرورش کشور شده است به طوری که امروز ۱۳ میلیون دانش‌آموزان و یک میلیون معلم در کلاس درس در شرایط شیوع کرونا حضور دارند.

نماینده رشت در مجلس تصریح کرد: اظهانظرات متناقض در موضوع کنکور و حضور دانش‌آموزان در مدارس باعث شده است که تصمیم‌گیری از دست تصمیم‌گیرندگان خارج شده است.

کوچکی‌نژاد به رئیس مجلس پیشنهاد داد: جلسه ویژه تشکیل شود که بیشتر به مبحث آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی رسیدگی شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها