رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  «سیداحمد حلی» خواننده پیشکسوت موسیقی بخاطر کرونا درگذشت به گزارش خبرگزاری فارس، سید احمد حلی آوازخوان پیشکسوت موسیقی ایرانی که مدتی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و در پی آن، تشدید بیماری کلیوی‌اش در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری بود، بامداد امروز پنج اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ دار فانی را وداع […]

به گزارش جامعه نیوز:

 «سیداحمد حلی» خواننده پیشکسوت موسیقی بخاطر کرونا درگذشت

به گزارش خبرگزاری فارس، سید احمد حلی آوازخوان پیشکسوت موسیقی ایرانی که مدتی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و در پی آن، تشدید بیماری کلیوی‌اش در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری بود، بامداد امروز پنج اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ دار فانی را وداع گفت.

این هنرمند موسیقی ردیف دستگاهی ایران متولد ۱۳۳۱ شهر کاشان بود و آواز را نزد محمد قراملکی و استاد حجازی فراگرفت. پس از آن در رادیو نزد صالح عظیمی دانشش را تکمیل کرد.

زنده یاد حلی از سال ۱۳۶۱ همکاری خود را با رادیو و تلویزیون آغاز کرد و تا سال ۷۰ تمام وقت با این سازمان همکاری داشت و از آن زمان به کاشان بازگشت و با دایر کردن کلاس‌های آواز در کاشان، سهمی در آموزش آواز در کاشان داشت.

خبرگزاری فارس درگذشت این هنرمند پیشکسوت را به جامعه هنری تسلیت می‌گوید.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  سپاه در همه بحران‌ها در کنار مردم بوده است/رزمایش کمک مومنانه الگوی تعاون برای تمام کشورهای جهان است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها