رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  سیاه‌تر از همیشه/ قربانیان کرونا در سمنان رکورد زد+ اینفوگرافیک به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، بررسی آماری آخرین وضع بیماری کرونا در استان سمنان از دو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و شاهرود، نشان می‌دهد که تا روز نهم اردیبهشت‌ماه امسال، ۳۵ هزار و ۸۲۸ مورد قطعی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سیاه‌تر از همیشه/ قربانیان کرونا در سمنان رکورد زد+ اینفوگرافیک

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، بررسی آماری آخرین وضع بیماری کرونا در استان سمنان از دو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و شاهرود، نشان می‌دهد که تا روز نهم اردیبهشت‌ماه امسال، ۳۵ هزار و ۸۲۸ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان شناسایی شده است.

از این تعداد، تاکنون ۹ هزار و ۳۶۵ نفر از بیماران با تلاش کادر بهداشت و درمان در سراسر استان سمنان بهبود یافته‌اند و متأسفانه، یک هزار و ۱۹ نفر نیز قربانی کرونا شده‌اند.

بررسی آمارهای منتهی به نهم اردیبهشت‌ماه نیز از شرایط خاص همه‌گیری این ویروس در سراسر استان سمنان حکایت دارد.

14000209000764 Test NewPhotoFree - سیاه‌تر از همیشه/ قربانیان کرونا در سمنان رکورد زد+ اینفوگرافیک

بر این اساس، در آخرین آمار ارائه‌شده قبل از نهم اردیبهشت‌ماه در استان سمنان، ۲۳۴ مورد قطعی ابتلا به بیماری کرونا و البته در روزهای اخیر، مواردی از ویروس کرونای انگلیسی شناسایی شده است.

هم‌اکنون ۴۱۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان‌های استان سمنان بستری هستند و در زمان منتهی به نهم اردیبهشت‌ماه، ۷۱ نفر از بیماران از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

شمار قربانیان کرونا در آمارهای منتهی به نهم اردیبهشت‌ماه در استان سمنان، هشت نفر اعلام شده است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/ن/


این خبر را هم ببینید:  روند خروج نیروهای آمریکایی و ناتو از افغانستان آغاز شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها