رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سیاهکلی: دولت سه بار قول اجرای رتبه‌بندی معلمان را داد اما آن را اجرا نکرد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، لطف‌الله سیاهکلی نماینده قزوین مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۶ آبان) در جلسه علنی مجلس و در موافقت با دو فوریت طرح رتبه‌بندی فرهنگیان اظهار داشت:رتبه‌بندی فرهنگیان بخشی از قانون […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سیاهکلی: دولت سه بار قول اجرای رتبه‌بندی معلمان را داد اما آن را اجرا نکرد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، لطف‌الله سیاهکلی نماینده قزوین مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۶ آبان) در جلسه علنی مجلس و در موافقت با دو فوریت طرح رتبه‌بندی فرهنگیان اظهار داشت:رتبه‌بندی فرهنگیان بخشی از قانون برنامه ششم توسعه بوده و بر اساس سند تحول بنیادین آموزش پرورش باید دو سال پیش انجام می‌شد.

وی افزود:‌دولت سه بار قول اجرای رتبه‌بندی معلمان را داده است اما عملیاتی نشده است.

نماینده مردم قزوین در مجلس تصریح کرد: معلمان مظلوم هستند و هیچ کسی از آنها دفاع نمی‌کند زیرا دولت به وظایف خود رسیدگی نکرده است.

سیاهکلی گفت: رتبه‌بندی معلمان در شرایط فعلی ناقص بوده و حقوق خیلی‌ها داده نشده استت.

وی خاطرنشان کرد: باید به معلمان انگیزه بدهیم و رتبه‌بندی فرهنگیان این کار را می‌کند؛ این کار دقیقا شبیه به کار صورت گرفته در مورد اساتید دانشگاه است.

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: بار مالی اجرای طرح رتبه‌بندی فرهنگیان دیده شده و در این کار با دولت هماهنگی داریم.

سیاهکلی در پایان افزود:‌معلم عنصر اصلی در آموزش کشور بوده و مشعلی فروزان بر جهل و نادانی است تا انسان‌ها راه سعادت را تشخیص دهند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها