رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  سپاه در همه بحران‌ها در کنار مردم بوده است/رزمایش کمک مومنانه الگوی تعاون برای تمام کشورهای جهان است به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا فایق رستمی عصر امروز در دوازدهمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه سپاه در استان که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: مکتب اسلامی مکتب یاری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سپاه در همه بحران‌ها در کنار مردم بوده است/رزمایش کمک مومنانه الگوی تعاون برای تمام کشورهای جهان است

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا فایق رستمی عصر امروز در دوازدهمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه سپاه در استان که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: مکتب اسلامی مکتب یاری و رحمت برای همه انسان‌ها است.

وی تصریح کرد: برگزاری چنین برنامه‌هایی این حس را در هر نیازمندی ایجاد می‌کند که در شرایط سخت حاکم بدون پشتوانه نیستند و این آرامش را به جامعه بیش از پیش تزریق می‌کند.

امام جمعه سنندج افزود: برگزاری نهضت و رزمایش‌های کمک مومنانه آرامش خاطری برای نیازمندان ایجاد و موجب خوشحالی آنان شده است، چرا که تمام اعضای جامعه بشریت به مانند یک ساختمان است که نیاز به همکاری و تعاون دارند.

وی با تاکید براینکه مردم خیر کردستان و سپاه در تمامی بحران‌ها در کنار مردم نیازمند و آسیب دیده بوده‌اند، گفت: همزمان با فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه و مواسات، سپاه مثل همیشه به عنوان نهادی پیشتاز در این عرصه ورود کرد و با شناسایی افراد نیازمند و دستگیری از آنان گام بسیار ارزشمندی در حمایت از اقشار نیازمند برداشته است.

به گفته وی، کمک‌های مومنانه بزرگترین جهاد فی سبیل الله و الگوی سخاوت و تعاون برای تمام کشورهای جهان است.

وی افزود:  قطعاٌ همدلی و مواساتی که امروز در کشور ما شکل گرفته است زمینه‌ساز عبور از بحران و شکست این ویروس منحوس خواهد شد که البته در این میان رعایت هرچه بیشتر پروتکل‌های بهداشتی از سوی تک تک افراد جامعه ضروری است.

این خبر را هم ببینید:  انتخابات تجلی خواست ملت است/ فضای مجازی بهترین بستر بررسی برنامه کاندیداها است

امام جمعه سنندج اضافه کرد: با گسترش کمک‌های مومنانه و  ایثار، شاهد ترویج مودت، رحمت، اخوت و برادری در میان افراد جامعه در کشور بودیم.

وی با تاکید براینکه تامین جهیزیه نیز از دیگر اقدامات ارزشمند این نهاد انقلابی بوده است، گفت: این مهم موجب ایجاد بستری برای تشکیل پایه‌های زندگی در جوانان نوبخت نیازمند می‌شود.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها