رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 232 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  سپاه با تربیت سربازانی مانند حاج قاسم گفتمان انقلابی‌گری را در جهان مخابره می‌کند به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حجت الاسلام رمضانی در محفل انس با قرآن و گردهمایی مصون‌سازی فرهنگی و تبیین فرهنگ نهادی که به همت روابط عمومی و عقیدتی سیاسی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سپاه با تربیت سربازانی مانند حاج قاسم گفتمان انقلابی‌گری را در جهان مخابره می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، حجت الاسلام رمضانی در محفل انس با قرآن و گردهمایی مصون‌سازی فرهنگی و تبیین فرهنگ نهادی که به همت روابط عمومی و عقیدتی سیاسی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم و استاد شهید مرتضی مطهری در سپاه ناحیه احمدبن موسی شیراز برگزار شد، اظهار داشت: جهان منتظر تولد افرادی همچون حاج قاسم برای زمینه ظهور منجی عالم بشریت است.

 وی، به نقش سپاه در ترویج انقلابی‌گری و فرهنگ معارف اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: در مکتب امامین انقلاب، افرادی همچون شهید مطهری (ره) که با قلمش و شهید حاج قاسم با قدمش جهان را متحول می کند به چشم می‌خورد و این مهم یعنی تلفیق علم  و مبارزه میدانی که جهاد کبیر را می‌سازند که مقدمات آمدن منجی عالم بشریت را فراهم می‌کند.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه احمدبن موسی شیراز، گفت: امروز ترویج انقلابی‌گری و تبلیغ ارزش‌های معارف اسلامی، با خنده به دشمن و گفتمان مذاکره اتفاق نمی‌افتد بلکه کافی است تا با عمل و تبعیت محض از فرامین امامین انقلاب، مرد میدان شد تا افکار و رفتار  را توام با هم به جهان مخابره کرد که نمونه بارز آن شهید حاج قاسم بود که معادلات فرهنگ منحط غرب را در هم کوبید.

وی در مورد اصل مذاکره گفت: مگر می‌شود با دشمن که تمام افکارش را متمرکز به از بین بردن فقه متعالی کرده تا اسلامی در جهان باقی نماند مذاکره کرد،  در جایی که دشمن به دنبال این است تا  هر لحظه و در هر مکان ضربه به طرف مقابل وارد کند مذاکره معنایی ندارد.

این خبر را هم ببینید:  مخالفت تل‌آویو با برگزاری انتخابات در قدس اشغالی

رمضانی افزود: مردمی که در همه شرایط پای رهبری و انقلابشان ایستاده‌اند مستحق عذاب و تنگی معیشت نیستند.

مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه احمدبن موسی شیراز،  به وضعیت معیشت مردم اشاره کرد و گفت: خدای متعال دستان   پلید معاندین و منافقین چه در داخل و چه در خارج را رو می‌کند و نمی‌گذارد تا به اهداف شومشان برسند.

وی اذعان داشت:کسانی که در اوایل جنگ و در دوران دفاع مقدس نبودند و در کشور های اروپایی مشغول به تحصیل بودند چگونه می‌توانند طبقه پایین جامعه را درک کرده و به درد مردم  رسیدگی کنند.

او در پایان اظهار داشت: مردمی که پای اهداف امام و انقلابشان در شرایط سخت و بحران ایستادگی کرده اند هرگز مستحق عذاب و تنگی معیشت نیستند؛ لذا مسئولین امر معیشت که وظیفه‌ای دارند اگر به وظایفشان به خوبی عمل نکنند نه تنها  فردای قیامت بلکه در همین دنیا هم پاسخ عقوبت اعمالشان را خواهند دید.

انتهای پیام/ن

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها