رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 82 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سوء مدیریت در گمرکات به کمک تحریم‌ها آمده است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، شهریار حیدری نماینده مردم قصرشیرین در مجلس امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: مشکل اصلی امروز کشور منابع نیست بلکه سوء مدیریت منابع موجود است. وی افزود: ما نمایندگان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سوء مدیریت در گمرکات به کمک تحریم‌ها آمده است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، شهریار حیدری نماینده مردم قصرشیرین در مجلس امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: مشکل اصلی امروز کشور منابع نیست بلکه سوء مدیریت منابع موجود است.

وی افزود: ما نمایندگان مردم در صورت عدم برخورد قاطع با مدیران رانتی و ناکارآمد در این نابسامانی‌ها نیز سهیم هستیم.

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس خطاب به رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد:آقای همتی! چطور روزهای آرام بازار ارز را نتیجه مدیریت خود دانسته و روزهای پرتلاطم بازار ارز را حبابی می‌دانید.

وی طی تذکری به محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و اسلامی وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: بند سوم قانون اساسی که مؤید رفع تبعیض و توزیع ناعادلانه منابع و امکانات است آیا در سازمان و وزارتخانه شما نیز رعایت می‌شود؟ چرا پروژه راهبردی و پر اهمیت راه‌آهن کرمانشاه به خسروی که مسیر اتصال ایران به کشورهای عراق و سوریه است فاقد اعتبار است.

وی تأکید کرد: راه‌های مواصلاتی گیلانغرب، قصر شیرین و سرپل ذهاب به دلیل عدم تخصیص اعتبار و استانداردسازی به قتلگاه مردم حوزه انتخابیه‌ام تبدیل شده است و این در حالی است و پروژه‌های کم اهمیت اما مورد توجه آقای نوبخت اعتبار کافی دریافت می‌کنند آیا این تبعیض نیست؟‌

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس طی تذکری به رئیس‌جمهور گفت: آقای روحانی! با تأخیر در موافقت با امحال وام زلزله‌زدگان حوزه انتخابیه بنده بانک‌ها را به جان مردم انداخته‌اید به این وضعیت پایان دهید.

وی طی تذکری به وزیر اقتصاد و دارایی نیز از وضعیت گمرک‌ها انتقاد کرد و گفت:‌ سوء مدیریت در گمرکات به کمک تحریم‌ها آمده و برای این وضعیت اسفبار چاره‌ای بیندیشید.

اننهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها