رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
  • الإثنين ۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 21 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سه هزار میلیارد تومان برای جبران سیل لرستان دقیقا کجاست؟/نوبخت باید به ما گزارش دهد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس دو موج بارشی در در روزهای نخست سال ۹۸ یعنی از ۵ فروردین تا ۹ فروردین و همچنین از ۱۱ فروردین تا ۱۳ فروردین سبب ایجاد سیل جدید در استانهای مختلف کشور از جمله […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سه هزار میلیارد تومان برای جبران سیل لرستان دقیقا کجاست؟/نوبخت باید به ما گزارش دهد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس دو موج بارشی در در روزهای نخست سال ۹۸ یعنی از ۵ فروردین تا ۹ فروردین و همچنین از ۱۱ فروردین تا ۱۳ فروردین سبب ایجاد سیل جدید در استانهای مختلف کشور از جمله استان لرستان شد.

سیل سال ۹۸، شهرهای همچون خرم‌آباد، معمولان، کوهدشت، پلدختر، نورآباد، ویسیان و دورود درگیر کرد و خسارات بسیاری در ناحیه واحدهای مسکونی، بناهای تاریخی، جاده‌ها، اراضی کشاورزی و مدارس وزیر ساخت‌ها وارد کرد.

مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم آباد و چگینی در مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت :بعد از فروکش کردن سیل در استان لرستان آقای نوبخت در یک نشستی تاکید کرده بود که ما سه هزار میلیارد تومان برای خسارت سیل لرستان اختصاص داده‌ایم اما اگر واقعا این پول آمده پس صرف چه چیزی شده است؟

او می گوید که دولت باید گزارش ریز هزینه کرد بودجه ۳ هزار میلیارد تومانی خسارات سیل استان لرستان ارائه دهد و دقیقاً بگوید که این سه هزار میلیارد تومان کجاست؟

نماینده مردم خرم آباد تاکید دارد که این سه هزار میلیارد تومان باید خرج خسارتهای زیرساختی می شده اما این اتفاق نیفتاده است مثلاً یک پل که نابود شده بود را با جرثقیل بدون استحکام و کار اصولی و مهندسی ترمیم کرده بودند اما با یک سیل کوچک باز آن پل را آب برده و تخریب شده است.

محمودوند می‌گوید که به عنوان نماینده مردم خرم آباد این موضوع سه هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل استان لرستان را از دستگاه‌های نظارتی نیز پیگیری کرده است و تا رسیدن به نتیجه مشخص این مسئله را رها نمی‌کند و به مردم گزارش می‌دهد.

انتهای پیام/

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها