رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 3 August
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: سهم بیمه‌های زندگی در بیمه سرمد افزایش یافت اخبار شرکت‌ها_ مجتبی کاتب،‌ درباره برگزاری مجمع عمومی سال ۹۸ بیمه سرمد و گزارش عملکرد این شرکت گفت: ما در سال ۹۸ عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتیم و توانستیم در بخش حق بیمه تولیدی، رکورد خوبی را به جای بگذاریم و به عدد ۹۶۵ میلیارد […]

به گزارش جامعه نیوز:

سهم بیمه‌های زندگی در بیمه سرمد افزایش یافت

اخبار شرکت‌ها_ مجتبی کاتب،‌ درباره برگزاری مجمع عمومی سال ۹۸ بیمه سرمد و گزارش عملکرد این شرکت گفت: ما در سال ۹۸ عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتیم و توانستیم در بخش حق بیمه تولیدی، رکورد خوبی را به جای بگذاریم و به عدد ۹۶۵ میلیارد تومان حق بیمه برسیم که نسبت به سال گذشته ۶۴ درصد رشد داشتیم.

کاتب که امسال برای دومین بار ریاست مجمع عمومی بیمه سرمد را بر عهده داشت، گفت: سرانه حق بیمه‌ تولیدی شرکت در سال ۹۸ به ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رسید و و هم‌چنین سرمد توانست سهم خود را از بازار بیمه کشور به ۱.۶ درصد برساند. در بخش سرمایه‌گذاری نیز بازده شرکت در سال گذشته ۲۵۶ درصد بود در حالی‌که متوسط بازده بازار ۱۸۶ درصد بود.

وی سرانه سودآوری بیمه سرمد در سال ۹۸ را نیز ۱۴۰ میلیون تومان بود اعلام کرد و افزود: سود پایه هر سهم سرمد در سال گذشته نیز به ۳۴۰ تومان رسید.

کاتب موفقیت‌های بیمه سرمد در سال ۹۸ را حاصل تلاش و زحمات تمامی همکاران خود در شرکت دانست و گفت: این موفقیت‌ها یک اتفاق نبوده است. موفقیت‌های سرمد با تکیه بر تخصص، تلاش و تعهد نیروهای سازمان محقق شده و در سال ۹۹ هم این موفقیت‌ها ادامه دارد. ما در سه ماهه اول سال ۹۹ در بخش‌های مختلف رشد قابل توجهی داشته‌ایم و به عنوان مثال سهام شرکت در سه ماه ابتدایی سال ۹۹ نسبت به مشابه سال گذشته ۳۴۰ درصد رشد داشته است.

رئیس مجمع عمومی بیمه سرمد، درباره عملکرد این شرکت در سال ۹۹ گفت: در سه ماه نخست سال، سهم بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری افزایش یافت و به ۳۰ درصد رسید که در کنار کاهش سهم بیمه‌های ثالث و درمان به ۳۲ درصد، یک موفقیت بزرگ برای شرکت است.

کاتب با تقدیر و تشکر از مدیران و کارکنان سرمد گفت: همه پرسنل سرمد از مدیران و کارشناسان گرفته تا نیروهای خدماتی و تمامی کارمندان در این سال‌ها زحمات زیادی کشیده‌اند که بیمه سرمد امروز در قله رفیع پرتفوی هزار میلیاردی قرار گرفته است. رسیدن به این جایگاه بدون تلاش و همکاری پرسنل سرمد میسر نبود و من از همه همکارانم در بیمه سرمد تشکر می‌کنم که دستیابی به اهداف بلند سازمان را محقق کردند.

انتهای پیام/

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها