رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  سند راهبردی همکاری ۲۵ ساله ایران و چین روی میز فراکسیون انقلاب اسلامی حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: امروز صبح جلسه هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی(اکثریت ) با حضور دکتر قالیباف و سایر اعضای هیات رییسه برگزار شد. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سند راهبردی همکاری ۲۵ ساله ایران و چین روی میز فراکسیون انقلاب اسلامی

حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: امروز صبح جلسه هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی(اکثریت ) با حضور دکتر قالیباف و سایر اعضای هیات رییسه برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه برنامه‌های یک ماه آینده فراکسیون تعیین شدو همچنین راهکارهای تاثیر گذاری فراکسیون در برنامه های مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

میرتاج‌الدینی در ادامه بیان کرد: در ادامه جلسه بر این نکته تاکید شد که فراکسیون در مسائل مجلس از دو جهت تبیینی و تصمیم گیری تاثیرگذار است.

وی چگونگی ایفای نقش تبیینی و نقش تصمیم گیری و تصمیم سازی را از موارد مورد تاکید فراکسیون در مجلس خواند و گفت: مقرر شد با دعوت از کارشناسان و مسوولان اجرایی در جلسات شورای مرکزی و مجمع عمومی موضوعات مهم در دستور کار فراکسیون از جمله سند راهبردی همکاری ۲۵ ساله ایران و چین در دستور کار قرار گیرد.

این نماینده مجلس شعار سال و بررسی موانع و راهکارهای پشتیبانی از تولید را از دیگر موارد مطرح شده در نشست مذکور دانست و تصریح کرد: بدین منظور روز سه شنبه ساعت ۱۶/۳۰ جلسه مجمع عمومی فراکسیون با دستور بررسی سند راهبردی  همکاری ۲۵ ساله ایران و چین و همچنین روز یکشنبه هفته آینده جلسه شورای مرکزی با دستور کار شعار سال یعنی تولید و پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ذوالنوری: «بی‌اثر کردن تحریم» بر «رفع تحریم» اولویت دارد/ دولت رویکرد توجه به توان داخلی ندارد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها