رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۷ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 25 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سلیمی: معاون حقوقی رئیس جمهور به جای شکایت از منتقدان بر قراردادهایی همچون ویلموتس نظارت کند حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: پیش از قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس، قراردادهای دیگری هم با افراد مختلف توسط فدراسیون فوتبال به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سلیمی: معاون حقوقی رئیس جمهور به جای شکایت از منتقدان بر قراردادهایی همچون ویلموتس نظارت کند

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: پیش از قرارداد فدراسیون فوتبال با ویلموتس، قراردادهای دیگری هم با افراد مختلف توسط فدراسیون فوتبال به امضا رسیده که متأسفانه حدود هزار میلیارد  تومان در این قراردادها به بیت‌المال به ناحق هزینه تحمیل شده است.

وی افزود: باید این هزینه‌های به ناحق تحمل شده به طور جد مورد رسیدگی قرار گیرد و نهادهای نظارتی باید نظارت لازم را بر قراردادها داشته باشند. 

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: معاون حقوقی رئیس جمهور باید نظارت دقیقی را بر قراردادهایی که امضا می‌شود داشته باشد و از نظر حقوقی منافع مردم را مدنظر قرار دهد.

سلیمی خاطرنشان کرد: متأسفانه معاون حقوقی رئیس جمهور تنها کاری که می‌کند شکایت از منتقدین و نظارتی بر این قراردادها گویا ندارد.

وی در پایان گفت:‌ معاون حقوقی رئیس جمهور به جای شکایت از منتقدین بر قراردادهایی همچون قرارداد ویلموتس و موارد مشابه نظارت کند تا شاهد تضییع بیت‌المال در این قراردادها نباشیم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها