رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 45 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  سلیمانی: ربط دادن بهبود شرایط اقتصادی کشور به نتایج انتخابات آمریکا آدرس غلط دادن به مردم است محمد سلیمانی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: ربط دادن وضعیت اقتصادی کشور به انتخابات آمریکا و منوط کردن بهبود وضعیت اقتصادی به این رویداد در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سلیمانی: ربط دادن بهبود شرایط اقتصادی کشور به نتایج انتخابات آمریکا آدرس غلط دادن به مردم است

محمد سلیمانی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: ربط دادن وضعیت اقتصادی کشور به انتخابات آمریکا و منوط کردن بهبود وضعیت اقتصادی به این رویداد در واقع فریب افکارعمومی وآدرس غلط دادن به مردم است. 

وی افزود: دولت برای بهبود شرایط اقتصادی کشور اقدام خاصی صورت نمی‌دهد و از یکسو به دنبال فریب و همچنین فرافکنی است. 

نماینده دوره نهم مجلس اظهار داشت: فرافکنی به این معنا که به دنبال مقصر است که چه کسی باعث این وضعیت شده و تقصیرها را به گردن دیگری انداختن است.

سلیمانی خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم فریب مردم یکی دیگر از برنامه‌هاست که به مردم وعده داده شود که چنانچه فلان اتفاق در فلان جا بیفتد و یا نتایج انتخابات آمریکا به گونه‌ای دیگر رقم بخورد وضعیت بهتر می‌شود.

وی افزود: متأسفانه دولت در انتخابات با ترساندن مردم از جنگ و همچنین دیوارکشی در خیابان رأی مردم را به دست آورد و امروز هم به دنبال فرافکنی و فریب افکارعمومی است. 

نماینده دوره نهم مجلس اظهار داشت: دولت به جای اقدام به منظور حل مشکلات پا روی پای خود انداخته و دائما حاشیه‌سازی می‌کند و هیچ ابتکاری را برای حل مشکلات از دولت مشاهده نمی‌کنیم. 

سلیمانی خاطرنشان کرد: بهتر است دولتمردان دراین چند ماه باقی مانده آستین‌ها را بالا بزنند و با تکیه بر توان داخلی سعی در حل مشکلات داشته باشند و در این مسیر گام بردارند.

این خبر را هم ببینید:  اطلاعیه شماره ۱ ستاد مرکزی اربعین حسینی/ هر گونه عزیمت زوار به کشور عراق در ایام ماه صفر سالجاری امکان پذیر نیست

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها