رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  سفره افطار امام رئوف (ع) در ندامتگاه مشهد+فیلم و عکس به گزارش خبرگزاری فارس جمعی از خادمان آستان قدس رضوی با حضور در زندان مرکزی مشهد سفره احسان آقا علی بن موسی‌الرضا (ع) را در این مکان پهن و مدد جویان میهمان امام رئوف شدند. در شبی از شب‌های ماه مبارک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 سفره افطار امام رئوف (ع) در ندامتگاه مشهد+فیلم و عکس

به گزارش خبرگزاری فارس جمعی از خادمان آستان قدس رضوی با حضور در زندان مرکزی مشهد سفره احسان آقا علی بن موسی‌الرضا (ع) را در این مکان پهن و مدد جویان میهمان امام رئوف شدند.

در شبی از شب‌های ماه مبارک رمضان، حواله کریمانه حضرت رضا (ع) به دست زندانیان و خدمه ندامتگاه مرکزی مشهد رسید. اما ساعتی پیش از اذان و افطار، حاج آقا گلابگیر مداح خادم‌الرضا (ع) یک مجلس باصفا از شفاعت و دستگیری حضرت رضا (ع) خواند. سراغ مهربانی و رأفت امام هشتم را گرفت. به یادمان آورد، آن‌که رئوف خوانده می‌شود، در اوج نا امیدی و بن بست به دیگران مهربانی می‌کند.

14000207000651 Test NewPhotoFree - سفره افطار امام رئوف (ع) در ندامتگاه مشهد+فیلم و عکس

او معنی مهربانی را به یاد همه آورد. گلابگیر خواند: «آخِر، امامی که مهر و کرمش ضامن آهویی از بند شکارچی می‌شود، چطور شفیع بخشایش بندگان تقصیرکار نزد پروردگار نمی‌شود؟! حتما می‌شود.» صاحب رئوف این بارگاه ضامن می‌شود که توبه ما در ماه خدا قبول شود تا یکبار دیگر فرصت درست زندگی کردن پیدا کنیم.

مدیر امور مجاورین معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی در کنار جمعی از خدمه و خادمیاران رضوی با حضور در ندامتگاه وکیل آباد، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات خداپسندانه شبکه خدمت رضوی در ماه مبارک رمضان، گفت: در آستانه ولادت کریم اهل بیت (ع) امام حسن مجتبی (ع) ۳ هزار پرس غذای متبرک حضرت رضا (ع) با مشارکت کانون‌های خدمت رضوی شهر مشهد طبخ و بین زندانیان و کارکنان ندامتگاه مرکزی مشهد توزیع شد. امیدوارم این بزرگواران به برکت عنایت امام هشتم سالم و اصلاح شده به دامن خانواده و جامعه بازگردند.

این خبر را هم ببینید:  خرید تضمینی گندم از نیم میلیون تن فراتر رفت

14000207000652 Test NewPhotoFree - سفره افطار امام رئوف (ع) در ندامتگاه مشهد+فیلم و عکس

14000207000648 Test NewPhotoFree - سفره افطار امام رئوف (ع) در ندامتگاه مشهد+فیلم و عکس

14000207000650 Test NewPhotoFree - سفره افطار امام رئوف (ع) در ندامتگاه مشهد+فیلم و عکس

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها