پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
سریال نگهبانان نوروز‌ در شبکه اصالت و فرهنگ روی آنتن می‌رود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

سریال نگهبانان نوروز‌ در شبکه اصالت و فرهنگ روی آنتن می‌رود

به گزارش جامعه نیوز:

 سریال نگهبانان نوروز‌ در شبکه اصالت و فرهنگ روی آنتن می‌رود

جعفر عبدالملکی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: صدا و سیمای مرکز کردستان تولید برنامه‌های با کیفیت در راستای رضایت مخاطبان را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با اشاره به تولید سریال نگهبانان نوروز گفت: این سریال با استفاده از قالب ترکیبی زنده و عروسکی برای نخستین بار در تولید یک سریال در مرکز کردستان تجربه می‌شود.

مدیرکل صدا وسیما مرکز کردستان گفت: هرچند که می‌توان گفت با توجه به تنوع لوکیشن و فضاهای مختلف و استفاده ی خلاقانه از عروسک،  نمونه‌ی چنین سریالی بطور کلی در کشور کم نظیر است.

عبدالملکی با اشاره به توجه به شعار سال در موضوع این سریال گفت: تم اصلی سریال درباره امید و‌ استقامت در برابر مشکلات و سختی هاست.

وی اظهار کرد: با توجه به مسأله کرونا و تاثیرات منفی آن بر زندگی و‌ معیشت مردم و مشکلات اقتصادی موجود، ضرورت پرداختن به مسأله  امید و امیدواری و تلاش و تسلیم نشدن در برابر سختی‌ها برای مخاطبان کودک که آینده سازان جامعه هستند از اهمیت بسیاری برخوردار است.

شایان ذکر است در این سریال جلوه‌های مختلف امیدواری و تلاش تا پیروزی در قالب داستانی جذاب و سرگرم کننده به نمایش گذاشته شده است… 

سریال نگهبانان نوروز‌ به تهیه کنندگی سارا بهرامی در ۱۳ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای تولید می‌شود.

انتهای پیام/۲۳۳۰/۷۱


این خبر را هم ببینید:  بسته حوادث| از جان باختن بر اثر برق‌گرفتگی تا کشف انبار لاستیک احتکار